Binance, GameFi Coin’ine Yatırım Yaptı

Kripto para borsalarında yaşanan son dakika gelişmesine göre Binance dev bir yatırıma imza attı. Binance’in GameFi coin projesi için büyük bir yatırım yaptığı iddia ediliyor. Proje ile ilgili detayları ve yatırım hakkında bütün bilgileri yazımız içeriğinde inceleyebilirsiniz. Bitcoin ve coin para oldukça hareketli gelişmeler yaşanıyor.

Dolar kurlarında yaşanan canlılık sebebiyle kripto para borsalarında da bir hareketlilik yaşanıyor. Bugün sabah saatlerinde yaşanan yeni bir gelişmede ise Binance bir proje için dev bir yatırımda bulunduğu ifade ediliyor. Gamefi coin isimli proje için Binance büyük bir yatırım yaptığı konuşuluyor. Binance gamefi coin için dev bir yatırımda bulundu manşetli haberin detayları için yazımızı takip edebilirsiniz.

GameFi coin, Elfin Kingdom ile Staking Havuzları Genişliyor

Binance Labs yeni ve dikkat çeken yatırımını sabah saatlerinde açıkladı. Elfin Kingdom ile stratejik alanda bir görüşme yapan Binance gamefi coin ile ilgili yatırım yapacağını açıkladı. Yaşanan bu gelişme ise kripto para piyasalarında gündem yarattı. Binance bu yatırım ile ilgili olarak stratejik bir karar verdiğini belirtiyor. Ünlü yatırım uzmanı Binance bu atak sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Elfin Kingdoma açıklamalar yapan Binance yeni bir projeye büyük bir yatırımda bulunacağını ifade ediyor. Kripto para piyasalarında gündem yaratan bu dev yatırım sonrasında ise piyasalarda yeni bir dev dalganın yaşanacağı konuşuluyor.

hosting

Binance tarafından yapılacak olan gamefi coin projesinin tam anlamıyla bütün dünyaya açılacağı bekleniyor. Bu tarzda temennileri bulunan yatırımcı Binance daha önceki dönemlerde de yaptığı büyük yatırımlar ile dikkat çekiyor. Konu ile ilgili ayrıntılar ve ünlü ceo Juan ise çeşitli açıklamalarda bulundu. Yapılacak olan yatırımın bütün dünya ülkelerinde para piyasalarını hareketlendireceği  temennisi yer alıyor. Ünlü ceolar ise son dakika yaşanan bu gelişme hakkında ki görüşlerini paylaşıyor. Juan yaptığı açıklamalarda şu sözlere yer veriyor: Binance ve Elfin Kingdom tabiri caizse ortaklık yolunda ilerliyor. Risk teşkil eden sermaye kuluçka yöntemi ile artış yaşayabilir. Yaşanan bu ortaklık sebebiyle gurur duyuyoruz diyen ünlü ceo açıklamalarını bu şekilde dile getiriyor.

GameFi Coin Nedir?

Game Fi coin oyun oynanarak kripto para kazanılan bir uygulama diyebiliriz. Binance Labs ve Elfin Kingdom arasında yapılacak olan gamefi coin ortaklığının tüm dünya ülkelerinde erişim kolaylığı sağlanması temenni ediliyor. Konu ile ilgili olarak Binance Labs ve Elfin Kingdom önemli açıklamalarda bulundu. Yapılan bu stratejik ortaklığın tüm dünyada etkisini göstereceği umut ediliyor. Binance Labs yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi: Sayın Elfin Kingdom Binance ailemize hoş geldiniz. Sizinle bu projede olmaktan büyük gurur ve onur duyuyoruz şeklinde açıklama yapan Binancenin bu yorumu sosyal medyada büyük bir rekor kırdı. Elfin Kingdom ise bu yoruma bilgi içeren yanıtlarda bulundu. Yapılan bu ortaklık ise gündemde son dakika olarak yer aldı.

hosting kampanya

Kripto para piyasalarında yaşanan son dakika gelişmesi gamefi coin üzerine yapılan ortaklığı ele alıyordu. Binance ve Kingdom arasında yapılan bu ortaklık stratejik olarak gerçekleşti. Dünya ülkelerinin de erişime açılacağı bu yeni gelişmenin sermaye arttırımı yapacağı iddia ediliyor. Tarafların anlaşması ile kurulan ortaklık ise gamefi coin üzerineydi. Elfin Kingdom kullanıcıların daha çok birikim yapmaları yönünde açıklamada bulundu.

Kripto para yatırımcılarının daha fazla coin kazanmasını sağlayan bu yeni proje için bu ortaklığın kurulduğu ifade ediliyor. Gamefi coin projesi içinse yeni bir uygulama geliştirdiklerini açıklayan Kingdom oyna kazan platformu için defi getirisi eklendiğini ifade ediyor. Binance Elfin Kingdom tarafından uzun süredir çalışılan proje için en sonunda anlaşma sağlandı. Kurulan bu ortaklık sayesinde kripto para piyasalarında daha çok sermaye elde edileceği konuşuluyor.

Defi getirisinin ve tokenlerin oyunlaştırılmış ismi olan gamefi coin projesi büyük sükse yaratacağa benziyor. Yatırımcıların bu yeni projeden önemli seviyelerde kazanç sağlayacağı temenni ediliyor. İki yeni ortak Binance Labs ve Elfin Kingdom açıklamalarında yeni coin projesinin getirilerini ele alıyor. Bu yeni proje sayesinde yatırımcılar daha fazla coin kazanma şansı elde edecekler. Kripto para borsalarında yaşanan bu yeni ve son dakika gelişmeleri ülkede ve dünyada büyük bir ilgi ile karşılandı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balinalar Bu Az Bilinen Altcoin ’den Stokluyor

Instagram ’60 Saniyelik Hikâyeler’ Özelliği Artık Türkiye’de