Domain Kampanyası | .COM ve .NET 5,99$

İndirimli Domain Fiyatları!

KAMPANYAMIZ SONA ERMİŞTİR

.COM ve .NET Domain Uzantıları 8,99$ Yerine Sadece 5,99$/Yıl

Domain kullanıcıları ve yatırımcıları için büyük değere sahip .com ve .net uzantılarında büyük indirim kampanyamız başladı. Standart liste fiyatı yıllık 8,99$ olan iki efsane domain uzantısını %33 indirim fırsatı ile sadece 5,99$‘a kaydedebilirsiniz. En iyi fiyat avantajı sunan ve 30 Eylül’e kadar geçerli bu büyük domain kampanyası ile hayalinizdeki projeye özel alan adınızı en ucuz fiyata satın alın.

Nasıl İndirimli Domain Alabilirim?

İndirimli domain fırsatından yararlanmak için Alastyr Domain Sorgulama sayfamızı ziyaret ederek, domain arama barından, satın almak istediğinizi alan adını yazınız ve “Sorgula” butonuna tıklayınız. Aramış olduğunuz alan adı satın almak için müsait ise, “Sepete Ekle” butonuna tıklayınız. Kredi kartı ya da Havale/EFT seçeneği ile ödeme işleminiz tamamladıktan sonra alan adınızı bir kaç dakika içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir Sonraki Yıl Ne Kadar Yenileme Fiyatı Öderim?

Alastyr’da domain yenileme fiyatlarında sürprizlere yer yok. Uygun fiyata alınan domain’ler bir sonraki yenileme döneminde, standart liste fiyatlarına yenilenir. Ucuz domain fiyatları ile maliyetinizi düşürerek, en uygun fiyatlarla projenizi yayına alabilir, sonraki yıllarda da alan adınızı en iyi fiyatlara yenileyebilirsiniz.

ucuz-domain-fiyatlari

Domain Kontrol Paneli Veriyor musunuz?

Tüm domainlerinizi, gelişmiş özelliklere sahip Alastyr Müşteri Paneliniz üzerinden kolayca yapabilirsiniz. DNS yönlendirme, Park sayfası ve yapım aşamasında sayfalarını ücretsiz olarak kullanabilir, alan adınız ile ilgili her türlü konuda teknik destek ekibimize 7/24 ulaşarak ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

Domain Kampanyası Katılım Koşulları

  • 14.09.2020 – 30.09.2020 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Domain kampanyası 1 yıllık .COM ya da .NET yeni kayıtlarda geçerlidir.
  • Başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Bir sonraki yenileme döneminde standart liste fiyatları uygulanır.
  • Adet sınırı bulunmamaktadır.
  • İndirim sepette otomatik olarak uygulanır.
  • Yenileme ve transferde geçerli değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Anahtar Kelime Bulma Araçları

DNS Önbelleği Nedir? Bilgisayarda DNS Temizleme Nasıl Yapılır?