Epic Games Ücretsiz Oyun Dağıtımına Başladı

Epic Games her yıl yılbaşından önce 15 gün boyunca birçok oyunu ücretsiz olarak kullanıma sunuyor. Bu sayede de oyun severler birçok güzel oyuna ücretsiz olarak sahip olabiliyor. Bu oyunlardan bir tanesi de 50 TL değerindeki güzel ve kaliteli bir oyundur. Her gün birbirinden farklı oyunları ücretsiz bir şekilde alabilir ve oyun kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Shenmue 3 isimli 50 TL değerindeki oyunu da ücretsiz olarak alabilirsiniz. Aksiyon türünde yer alan bu yapım tek oyunculu mod ile zevkli saatler yaşatıyor. Ayrıca, Epic Games tarafından sunulan oyunda 18 yaşında olan ve Japon dövüş sanatlarında ustalaşmış Ryo Hazuki karakteri yönetiliyor.

epic-games-free-games

Ücretsiz olarak dağıtılan oyunlar her gün değişiyor. Sunulan oyunlar 24 saat boyunca ücretsiz bir şekilde alınabilir. Aynı zamanda belirtmek gerekir ki oyunları almak için indirmenize gerek yok. Sadece kütüphanenize eklemeniz yeterli olacaktır. Şirket tarafından yapılan ücretsiz oyun dağıtımı kapsamında ücretsiz olarak sunulan oyun 24 saat sonra tekrar ücretli olur. Oyuna sonsuza dek sahip olmak için yapmanız gereken şey satın al seçeneğine basarak kütüphaneye eklemenizdir. Shenmue 3, Epic Games’in ücretsiz oyun maratonu kapsamında sunduğu ilk oyun oluyor. Yüksek sistem gereksinimleri istemeyen bir oyun olarak ön plana çıkar. İyi grafikleri ve kaliteli senaryosu ile oyuncular tarafından beğenilen bir oyun olduğunu söylemek mümkündür.

Epic Games’de Shenmue 3 Oyunu Ücretsiz

Epic Games’in yeni yıl için oyunculara hediye edeceği çok sayıda oyun bulunuyor. Bu oyunların ilki olarak açıklana oyun ise Shenmue 3 oluyor. Shenmue 3 oyuncuların zevk alacağı güzel ve kaliteli oyunlardan bir tanesidir. Oyunun normal satış fiyatı ise 50 TL olarak belirlenmiştir. Kullanıma sunulduktan sonra, 24 saat boyunca ücretsiz olarak kütüphaneye ekleme hakkına sahip olacaksınız. Ücretsiz oyun dağıtımıkapsamında sunulan Shenmue 3 için gerekli olan sistem gereksinimleri şu şekildedir:

hosting

Minimum:

 • 64 bit Windows işletim sistemi
 • İ5 4460 veya üstü en az dört çekirdekli işlemci
 • 4 GB Ram
 • Nvidia GTX 650 Ti veya üstü DirectX 11 ve 2GB VRAM ekran kartı
 • 100 GB boş depolama alanı
 • DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Önerilen:

hosting kampanya
 • Windows 10 64 bit işletim sistemi
 • İntel Core i7 7700 işlemci
 • 16 GB RAM
 • Nvidia Geforce GTX 1070
 • DirectX 11
 • 100 GB boş depolama alanı
 • DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Shenmue 3 oyununun oldukça ilgi çekici bir konusu var. Epic Gamestarafından ücretsiz olarak sunulan bu oyunda ana karakter Ryo, babasının katili tarafından çok istenilen Phoenix Aynası isimli eserin sırrını araştırıyor. Çin kırsalında geçen oyun gerek hikâyesi ile gerekse atmosferi ile oldukça etkileyicidir. Belirtilen sistem gereksinimlerine sahip olan herkes bu oyunu rahat bir şekilde oynayabilir. Ana karakter Ryo oyunda dağlardaki köylerden ve şehirlerden geçiyor. Eğitimini ilerleten karakterimiz oyun oynuyor, işlerde çalışıyor ve bir yandan da Phoenix Aynası’nın sırrını araştırmaya devam ediyor.

epic-games-free-games

GTA 5’te Yüzde 50 İndirim Var!

Epic Games’in sunduğu ücretsiz oyunlar milyonlarca kullanıcı tarafından alınıyor. Yeni yıla özel olarak yapılan ücretsiz oyun dağıtımıharicinde aynı zamanda birçok oyunda da indirimler gerçekleştiriliyor. Bu indirimler sayesinde çok sayıda oyunu normalden çok daha ucuza alma imkânı ortaya çıkıyor. Dünyanın en fazla oynanan ve satın alınan oyunlarından birisi olarak GTA 5 de indirim yapılan oyunlar arasında. Yüzde 50 indirim ile Epic Games üzerinden GTA 5’e sahip olabilirsiniz. Normalde 169 TL’ye satılan oyun, bu indirimle beraber 84.50 TL’ye satışa sunuluyor.

Epic Games’in yaptığı sayısız oyun indirimi içerisinde en fazla beğenilenlerden birisinin GTA 5 indirimi olacağı çok açık. Gerek tek kişilik hikaye modunda gerekse online modunda büyük beğeni toplayan bu oyunu Epic Games’ten yarı fiyatına satın almanız mümkün. Oyun için yapılan yüzde 50 oranındaki indirim ise 6 Ocak tarihine kadar geçerli olacak. 06.01.2022 tarihinde saat 19.00’dan sonra tekrardan eski fiyatı ile satılmaya devam edecek. Bu tarihe kadar Epic GamesLauncher indirebilir ve uygulama üzerinden 84.50 TL’ye GTA 5 oyununu %50 indirimli bir şekilde satın alabilir ve offline/online oynayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram ’60 Saniyelik Hikâyeler’ Özelliği Artık Türkiye’de

Boeing Starliner İçin NASA Yeni Fırlatma Tarihi Belirledi!