ÜCRETSİZ Hazır Site Aracı ile Web Sitenizi Oluşturun!

Uzun süredir sağlamış olduğumuz Hazır Site Aracı hosting paketlerimizi, tüm paylaşımlı hosting hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimiz için aktifleştirdiğimizi bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

Hazır Site Aracı içerisinde yüzlerce hazır web site şablonu bulunduran ve sürükle bırak mantığı ile düzenlenebilen kullanış açısından oldukça basit, ancak tasarımları açısından bir o kadar profesyonel ve yaratıcılığınız sayesinde çok daha iyi tasarımlar oluşturabileceğiniz bir yazılımdır.

Hazır Site Aracı sayesinde işletmeniz ya da projeniz için profesyonel bir web sitesi hazırlamanın bu kadar kolay olacağını biliyor muydunuz! Hazır Site Aracı zengin tasarım araçları sayesinde, yazılım veya tasarım bilgisine sahip olmadan çok kısa sürede web site hazırlamanıza olanak sağlıyor. Web sitenizi hazırlarken, gelişmiş çalışma alanı ve özellikleriyle öne çıkan Hazır Site Aracı, size yüksek ölçüde zaman kazandıracak.

Hazır Site Aracı ile hazırladığınız bir projeyi anında yayınlayabilir veya taslak olarak kaydederek, dilediğiniz zaman kaldığınız yerden çalışmaya devam edebilirsiniz. Eğer farklı bir tasarım çalışması yürütmek istiyorsanız çalışmalarınızın yedeğini kolayca alıp daha sonra isterseniz geri yükleyerek, dilediğiniz zaman yedeğini yüklediğiniz çalışmanıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Ücretsiz olarak sağlanan Hazır Site Aracı tüm paylaşımlı hosting hizmetlerimizde aktifleştirildi.

Large

Small

Tiny

Max. Dosya Boyutu 100MB 20MB 5MB
Kategori Başına Şablon 6 2
Max. Menü Öğeleri 5 3
Website İçeri Aktarma
Text
Pictures
Gallery
Media
Maps
Shape
Line
Button
Form
Menu
Languages
Blocks
Social
Advanced
Commerce

Ancak satın almış olduğunuz hosting paketinize göre kullanabileceğiniz Hazır Site Aracı özellikleri değişmektedir.

Large

Small

Tiny

Ekonomik Hosting × × Piko / Nano / Mikro
Limitsiz Hosting × Giga / Tera Mega
Bayi Hosting × × Peta / Eksa / Zetta / Yotta
Kurumsal Hosting Pro Lite / Mega / Ulti Mini / Eko
Seo Hosting × × A / B / C / D

YANITLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz