Domain Bayi Programı

Bilgi

Alastyr, Türkiye'nin en ekonomik fiyatlara domain hizmeti sunan şirketleri arasındadır. Alastyr Domain Bayilik programına kaydolarak siz de alan adlarını makul ücretlere tescil edebilirsiniz!

Domain Bayiliği kimler için idealdir?

Alastyr Domain Bayilik Programı; düzenli olarak yüksek miktarda alan adı kaydı yapan bireysel veya kurumsal müşteriler için idealdir. Örnek: Web tasarım işi yapan firmalar veya kişiler.

Domain Bayiliği avantajları nelerdir?

Alastyr Domain Bayilik Programı ile alan adlarını indirimli fiyatlar üzerinden tescil edersiniz. Fiyat avantajının yanı sıra; bayilik programımız kendi web siteniz üzerinden alan adı satışı yapabilmenize olanak tanır. Dilerseniz domainlerin fiyatlarını değiştirebilir, web arayüzü üzerinden siparişlerinizi kontrol edebilir, hesabınızı tamamen Türkçe kontrol paneli aracılığıyla yönetebilirsiniz. Aynı şekilde müşterileriniz için bayilik hesabı oluşturmanız da mümkündür.
Birçok şirketin aksine, Alastyr Domain Bayilik Programı'na kaydolmak için ekstra bir ücret ödemenize gerek yoktur. Bayilik hizmeti Alastyr Telekom'un müşterilerine sunduğu "tamamen ücretsiz" bir hizmettir. Bayilik programına dahil olduğunuzda, whois sorgularında hiçbir şekilde Alastyr ismi yer almamaktadır.

Ön Bilgi ve Kayıt

Bayilik programı kredi sistemiyle çalışmaktadır. Siparişleriniz, hesabınıza daha önce eklemiş olduğunuz krediden düşülerek otomatik aktif edilir.
Alastyr Domain Bayilik Programına kayıt olmak için hesabınıza 50 USD kredi eklemeniz gerekmektedir. Ekleyeceğiniz bu kredi yine sizin hesabınızda bulunacaktır, bu ücretle istediğiniz gibi alan adı kaydı/transferi/yenilemesi yapabilirsiniz. Minimum kredi ekleme limiti 25 USD'dir. Bayilik Programına Kaydolmak İçin Tıklayın!