Anında Tescil
Satın aldığınız domainler / alan adları anında tescil edilir ve kullanıma hazır olur. Bu durum evrak gereksinimi olan .TR uzantılı alan adları için geçerli değildir.
Ücretsiz Alan Adı Kilidi
Satın almış oldunuz alan adlarınızı online olarak kilitleyebilirsiniz. Güvenlik açısından büyük önem arz eden bu özellik Alastyr müşterilerine ücretsiz sunulmaktadır.
Online Domain Yönetimi
Satın almış olduğunuz alan adlarının tüm detaylarını online olarak Türkçe kontrol panelinizden yönetebilirsiniz.
E-Posta Yönlendirme
Aktif hosting paketi olmayan alan adlarınıza gelebilecek e-postaları herhangi bir aktif e-posta adresinize yönlendirerek ulaşabilirsiniz.
Ücretsiz Yapım Aşamasında Sayfası
Satın almış olduğunuz alan adları için müşterilerimize sunduğumuz ücretsiz park sayfasını kendinize göre düzenleyip kullanabilirsiniz. Bu hizmetin zaman sınırlaması veya bir başka kuralı yoktur.
Ücretsiz Yönlendirme
Satın almış olduğunuz alan adlarının tüm DNS yönetimlerini panel üzerinden online ve tamamen ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Alan adlarınızı başka bir web adresine maskeli veya maskesiz şekilde ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz.
Transfer Kodu
Alan adı paneli üzerinden istediğiniz zaman alabileceğiniz transfer kodu ile alan adınızı istediğiniz firmaya hiç bir sorun yaşamadan transfer edebilirsiniz. Transfer kodları sistemde kayıtlı GSM numaranıza SMS aracılığı ile gönderilmektedir.
Hesaplar Arası Taşıma
Satın almış olduğunuz alan adlarını bir başka Alastyr müşterisine ücretsiz olarak transfer edebilirsiniz.