Array ( [__ci_last_regenerate] => 1664661547 ) Hakkımızda, Alastyr Hakkında Genel Bilgiler
1$ = ₺18.55

Ne Yaparız?

Bireysel ve kurumsal internet çözümlerini, genç, dinamik ve yenilikçi kadromuz ile siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 2002 yılında İzmir'de kurulan firmamız uzun yıllar Smyrna Telekom adıyla verdiği hizmetlerini Nisan 2012 itibariyle Alastyr Telekom adı altında sağlamaya devam etmektedir.

Hizmetlerimizi Domain Servisleri, Web Hosting, Sunucu Kiralama ve Barındırma, güvenlik ve müşteri destek hizmetleri olarak gruplandırabiliriz.

Müşteri desteği şirketimizde en ön planda bulunmakta olup müşterilerimizin en doğru ve en hızlı desteği alabilmesi, işlerinin aksamaması adına destek ekibimiz 24/7 çalışmaktadır ve sektörde oluşan yenilikleri takip ederek sizlere en güncel bilgiyi en hızlı çözüm ile ulaştırmaktadır.

Müşteri destek hizmetimizi https://www.alastyr.com/secure adresinden, kayıtlı müşterilerimize aldıkları hizmetler ve ürünler bağlamında sağlamaktayız. Müşterilerimiz bu alandan destek operatörlerimize ulaşabildiği gibi sürekli güncellenen destek kütüphanemizden sorunlarının çözümlerine de ulaşabilmektedirler. Destek talepleri operatörlerimiz tarafından düzenli bir şekilde kontrol edilmektedir. Mevcut yapımızda mesai saatleri içerisinde müşterilerimize dönüş süremiz 5 ile 30 dakika arasındadır.

Tüm hizmetlerimizde servis seviye garantileri sunuyoruz. Ayrıca alan adı ve sunucu hizmetleri hariç tüm hizmetlerimizde 15 gün koşulsuz para iade garantisi sağlıyoruz.

Alastyr, hosting servislerinde en güvenli ve en hızlı altyapı imkanlarını kullanmaktadır. Tüm servislerimizde müşterilerimize kalite, güven ve en hızlı çözümleri en güncel donanım ve yazılım altyapılarıyla sunmaktayız. Her bir sunucumuz sektörde öncü donanım sağlayıcılarından yüksek seviyede kurumsal hizmet vermeye yönelik rack tipi sunuculardan seçilmiştir. Bu sayede müşterilerimize kesintisiz ve yüksek erişilebilirlik oranı sağlayabilmekteyiz.


Vizyonumuz

Alastyr, barındırma sektöründe uluslararası standartları en yüksek şartlarda sağlayabilen, diğer firmalar tarafından takip edilip örnek alınan, insana ve çevreye gerekli saygıyı sağlayabilen şirket olarak kalmayı hedefler.


Misyonumuz

Alastyr'da herşeyden önce insan ve hizmet kalitesi gelmektedir. Bu kapsamda sunduğumuz hizmetlerin müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılaması ve müşterilerimizin en iyi hizmete en ekonomik şekilde ulaşması yegane önceliklerimizdendir. Servislerimizin içeriğini genişletmek, müşterilerimize sunduğumuz servisler ile ekstra değerler katabilmek satış sonrası desteğimiz ile en hızlı çözümleri üretip müşterilerimize güven verebilmek, sürekli gelişen sektör ve dünya standartlarını hizmetlerimize entegre edebilmek misyonumuzun bir parçasıdır.

Alastyr, sunmuş olduğu tüm hizmetlerde yüksek performans ve güvenliği ön planda tutar. Günümüz teknolojisini yakından takip ederek teknik ekipmanlarını ileriye dönük olarak her zaman planlar ve uygular. Problem çözme ve sorun giderme konusunda uzman ekibimiz tarafından 7/24 altyapımız monitörlenmektedir ve oluşabilecek aksaklıklar önceden tespit edilip çözümlenmektedir.
Donanım altyapısı

Donanım Altyapısı

Alastyr, tüm sunucu altyapısını gerçek sunucu donanımlarından seçmiştir. Servislerinizin ve sitelerinizin ihtiyacını karşılayabilecek yüksek seviye marka donanımlar kulanmaktadır.

İnternet servislerinizi Dell ve Cisco marka rack tipi kurumsal sunucularda, yerden yükseltilmiş direkt olarak kabin soğutma sistemi ile maksimum soğutma sağlayarak özel kabinlerde barındırmaktayız.


Network Altyapısı

Hizmet verdiğimiz tüm sunucularda Türk Telekom omurgasına yurtiçinden direkt olarak bağlıdır. Sahip olduğumuz yedekli Turkcell bağlantısı sayesinde Turk Telekom tarafında oluşabilecek hat problemlerinde herhangi bir kesinti yaşamadan direk olarak yedek hattımız devreye girmektedir. Güvenli, kesintisiz ve hızlı internet bağlantımız sayesinde siteleriniz yurt içinden ve yurt dışından mümkün olabilecek en hızlı şekilde yayınlanır.

Network altyapımızda yine yüksek güvenilirlik ve erişilebilirlik sağlayan Dell marka network ekipmanları kullanmaktayız. Altyapımızda barınan herhangi bir sunucuya gelebilecek atakları önleyebilmek, güvenliğimizi arttırmak için Citrix NetScaler donanımımız altyapımızda aktif bir şekilde çalışmaktadır. Günümüz internet bağlantılarının gereklilikleri ile sunucularımızın hepsi 1 Gbit portlar ile internete çıkmaktadır.

Alastyr internet port kapasitesi anlık 20Gbit / saniye'dir.

Network Altyapısı

Litespeed + LSCACHE

Yazılım Altyapısı

Alastyr, Linux tabanlı sunucularında CentOS 7, LiteSpeed Web Server + LSCACHE (6 kata daha iyi performans) ve dünyada en çok tercih edilen cPanel/WHM Kontrol Paneli; Windows tabanlı sunucularında ise Windows 2012 Server işletim sistemi ve Plesk Onyx kontrol panelini tercih etmektedir. İstisna olarak SEO Hosting sunucularımızda müşterilerimizin istedikleri web sitelerine istedikleri IP adreslerini atamalarına olanak sağlayan IP Pool özelliğinden dolayı Plesk kontrol paneli kullanmaktayız.

Alastyr, aldığınız hizmetten performans almanızı sağlamak adına tüm servislerini güncel tutmakla birlikte sektördeki yenilikleri kısa sürede servislerine entegre etmektedir.

24 Saat Açığız

Günlerden Pazar olması veya saatin 04:30 olması bizim için önemli değil. Günün her saati Alastyr yetkilileri sorularınızı yanıtlamak için hazırda bekliyor.


Ekonomik Çözümler Üretiyoruz

Biraz derinden baktığınızda sunduğumuz bütün özellikleri göz önünde bulundurduğunuzda en yakın rakiplerimizden bile daha fazla özelliği daha ekonomik fiyata sağladığımızı göreceksiniz. Unutmayın, "ucuz web hosting" de bir maliyete sahiptir. Emeklerinizi riske atmayın!


2002'den Beri Kaliteli Hizmet Veriyoruz.

Sadece en iyi yaptığımız işi yapıyoruz. 2002 yılından beri internet çözümleri üretiyoruz. Bu sektörde geçirdiğimiz 10 yıldan fazla zaman geçici bir şirket olmadığımızın en büyük kanıtı. Yıllardır buradayız ve hiçbir yere gitmeye niyetimiz yok.


Yenileniyoruz

En yeni teknolojileri sadece yakından takip etmekle kalmayıp aynı zamanda teknoloji de üretiyoruz.

Destek ve Müşteri Hizmetleri

Ünvan: ALASTYR TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.
Adres: 5747 Sokak No:84 Bornova / İzmir / TÜRKİYE
Sorumlu Kişi: Serkan KOÇ
Vergi Dairesi / No: Ege / 048 057 3820
E-Posta: info@alastyr.com
Telefon: 0(850)850 46 78