1$ = ₺15.97
SSD Diskler

SSD Diskler

Sunduğumuz güçlü SSD hosting alt yapısı sayesinde web sayfalarınızdaki hız ve performans artışını hissedeceksiniz.
7/24 Teknik Destek

7/24 Teknik Destek

Alanında uzman Türkiye’nin en büyük hosting destek ekibi ile 3 farklı kanaldan 7/24 destek hizmeti sağlıyoruz.
14 Gün iade

14 Gün İade Garantisi

Memnun kalmadığınız durumlarda hosting ücretinizi 14 gün içinde koşulsuz şartsız iade alabilirsiniz.

Avantajlı Hosting Paketleri

Tüm hosting paketlerimiz ile birlikte müşterilerimize tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri benzersiz özellikler sunuyoruz.

Üstelik tüm bu özelliklerin yanı sıra, hosting yönetimi konusunda yardımcı olmak için teknik ekibimiz 7/24 sizleri bekliyor.Yüksek Uptime Garantisi

Yedekli altyapımız ve güçlü sunucularımız sayesinde %99,9 a varan uptime süresi.

Ücretsiz Yedekleme

Web sitenizdeki verileriniz garantide. Web sitelerinizi belirli periyodlarda otomatik olarak yedekliyoruz.

Virüs ve Spam Koruması

Hosting paketiniz ile antivirüs ve antispam koruması ücretsiz.

Güvenli Cloud Sunucular

Cloud Linux ile izole kaynak kullanımı ve CageFS ile sanallaştırılmış dosya sistemi sayesinde web siteniz güvende.

Ücretsiz Site Taşıma

Şu anda aktif bir websiteniz varsa teknik ekibimiz web sitenizi ücretsiz olarak taşıyacaktır*.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Satın almış olduğunuz hosting hizmeti ile birlikte ömür boyu ücretsiz kullanabileceğiniz Let's Encriypt SSL sertifikası

cPanel veya Plesk İle Herşey Elinizin Altında

Tüm linux sunucularımızda, dünyada en fazla tercih edilen ödüllü kontrol paneli cPanel, tüm windows sunucularımızda en beğenilen kontrol paneli Plesk kullanılmaktadır.
Türkçe desteği bulunan kontrol panelleri ile sitelerinizi kolayca yönetebilir, email ve veritabanı işlemleride dahil olmak üzere web siteniz ile ilgili tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Tek Tıkla Yüzlerce Script*

Hiç yazılım bilginiz olmasa bile yüzlerce scripti web hosting paketlerimize tek tıkla, dosya yüklemeden, veritabanı işlemleriyle uğraşmadan bir kaç saniyede ücretsiz olarak kurabilirsiniz.
Blog mu kuracaksınız? Tek tıkla wordpress hazır.
CMS ihtiyacınız mı var? Hemen joomla yada drupal yayına alabilirsiniz.
E-ticaret mi yapmak istiyorsunuz? Anında Opencart yada Magento kurup satışa başlayın.
Yada ihtiyacınız olan yüzlerce hazır scriptten birini seçip, bir kaç saniye içinde web sitenizi oluşturun

softaculous
Avantajlar

Alastyr Kurumsal Hosting Avantajları

  • cPanel veya Plesk Kontrol Paneli
  • %99.9 uptime oranı
  • Anında hosting aktivasyonu*
  • Antispam ve Antivirüs koruması
  • Yüksek performanslı sunucular
  • Yedekli DNS sunucuları
  • Tek tıkla yüzlerce script kurulumu
  • Türkçe kontrol paneli
  • Yüksek müşteri memnuniyeti
  • 14 Gün koşulsuz iade garantisi
*Kredi kartı ile alımlarda geçerlidir.

Sık Sorulan Sorular

Kurumsal Hosting paketleri, orta ve büyük ölçekli işletmelerin, web sitesi ve e-posta ihtiyaçlarının karşılanması için yüksek disk ve trafik kaynaklarına sahip, ihtiyaç duyulan e-posta hesaplarının açılmasına imkan sağlayan hızlı ve kesintisiz hosting hizmetidir.
Kurumsal, belli bir müşteri potansiyeline ve pazar hacmine sahip, çok sayıda çalışana istihdam imkanı sunan orta ve büyük ölçekli işletmelerdir. Kurumsal web hosting paketleri geniş organizasyon yapısı içerisinde en büyük önem taşıyan ve maddi değere sahip e-posta hesaplarının, ihtiyaç duyulan ölçüde oluşturulması, arşivlenmesi ve yönetilmesine imkan sağlayacak düzeyde e-posta kaynaklarına sahiptir.
Kurumsal hosting paketini, mevcut işini internete taşıyarak online satış yapmak isteyen, müşteri sayısını ve satış hacmini artırmak isteyen, firma e-posta hesapları için yüksek disk kapasitesi arayışı olan, e-posta iletişimine önem veren ve kesintisiz mail yönetimi yapmak isteyen, firmaya özel bir web sitesi ve e-posta hesapları ile kurumsal kimlik çalışmalarına önem vermek isteyen Start-Up, KOBİ ve büyük ölçekli kurumsal firmalar için en uygun web barındırma hizmetidir.
Kurumsal paketler, ihtiyaçlarınıza tam olarak karşılık vermek ve size en ideal kaynaklara sahip hosting hizmetini sunabilmek için 6 farklı plana sahiptir. Bu planlar arasında tercih yaparak 5, 10, 25, 50, 100 ve limitsiz e-posta hesabına sahip olabilirsiniz.
Bu oldukça kolay! Farklı hosting firmasında bulunan hosting paketinizi, Alastyr’a taşımak için yapmanız gereken, kurumsal hosting satın almak ve ardından teknik destek ekibimiz ile iletişime geçerek, taşıma için destek başvurusunda bulunmak. Teknik ekibimiz yapacağı inceleme sonucunda, hosting taşıma işlemini sizler için ücretsiz olarak gerçekleştirecektir.
Alastyr, Türkiye hosting sektrönün en eski ve tecrübeli hosting firmalarından biridir. Sağladığı hizmet kalitesi ile kullanıcılar arasında tavsiye oranı en yüksek firmadır. Kendi bünyemizde yer alan Veri Merkezi (Datacenter) ile tüm sunucularımız tamamen bizim kontrolümüzde yönetilmekte ve her türlü durumda anında müdahale ile gerekli işlemler kolaylıkla sağlanabilmektedir. 7/24 teknik destek hizmetimiz ile günün her saati, her türlü konuda teknik ekibimiz ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.
Kurumsal hosting paketlerinin işletmenizi web ihtiyaçları için yeterli olmayacağını düşünüyor ve daha yüksek kaynaklara sahip bir hizmet arıyorsanız, sizlere Cloud Server servislerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Tüm ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 0850 850 46 78 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde, Destek Bileti ile 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.