1$ = ₺15.97
SSD Diskler

SSD Diskler

Sunduğumuz güçlü SSD hosting alt yapısı sayesinde web sayfalarınızdaki hız ve performans artışını hissedeceksiniz.
7/24 Teknik Destek

7/24 Teknik Destek

Alanında uzman Türkiye’nin en büyük hosting destek ekibi ile 3 farklı kanaldan 7/24 destek hizmeti sağlıyoruz.
14 Gün İade Garantisi

14 Gün İade Garantisi

Memnun kalmadığınız durumlarda hosting ücretinizi 14 gün içinde koşulsuz şartsız iade alabilirsiniz.

Avantajlı Hosting Paketleri

Tüm hosting paketlerimiz ile birlikte müşterilerimize tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri benzersiz özellikler sunuyoruz.

Üstelik tüm bu özelliklerin yanı sıra, hosting yönetimi konusunda yardımcı olmak için teknik ekibimiz 7/24 sizleri bekliyor.Yüksek Uptime Garantisi

Yedekli altyapımız ve güçlü sunucularımız sayesinde %99,9 a varan uptime süresi.

Ücretsiz Yedekleme

Web sitenizdeki verileriniz garantide. Web sitelerinizi belirli periyodlarda otomatik olarak yedekliyoruz.

Virüs ve Spam Koruması

Hosting paketiniz ile antivirüs ve antispam koruması ücretsiz.

Güvenli Cloud Sunucular

Cloud Linux ile izole kaynak kullanımı ve CageFS ile sanallaştırılmış dosya sistemi sayesinde web siteniz güvende.

Ücretsiz Site Taşıma

Şu anda aktif bir websiteniz varsa teknik ekibimiz web sitenizi ücretsiz olarak taşıyacaktır*.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Satın almış olduğunuz hosting hizmeti ile birlikte ömür boyu ücretsiz kullanabileceğiniz Let's Encriypt SSL sertifikası.

cPanel veya Plesk İle Herşey Elinizin Altında

Tüm linux sunucularımızda, dünyada en fazla tercih edilen ödüllü hosting kontrol paneli cPanel, tüm windows sunucularımızda en beğenilen hosting kontrol paneli Plesk kullanılmaktadır.
Türkçe desteği bulunan kontrol panelleri ile sitelerinizi kolayca yönetebilir, email ve veritabanı işlemleride dahil olmak üzere web siteniz ile ilgili tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Tek Tıkla Yüzlerce Script*

Hiç yazılım bilginiz olmasa bile yüzlerce scripti web hosting paketlerimize tek tıkla, dosya yüklemeden, veritabanı işlemleriyle uğraşmadan bir kaç saniyede ücretsiz olarak kurabilirsiniz.
Blog mu kuracaksınız? Tek tıkla wordpress hazır.
CMS ihtiyacınız mı var? Hemen joomla yada drupal yayına alabilirsiniz.
E-ticaret mi yapmak istiyorsunuz? Anında Opencart yada Magento kurup satışa başlayın.
Yada ihtiyacınız olan yüzlerce hazır scriptten birini seçip, bir kaç saniye içinde web sitenizi oluşturun

Softaculous
Avantajlar

Alastyr Bayi Hosting Avantajları

  • cPanel veya Plesk Kontrol Paneli
  • %99.9 uptime oranı
  • Anında hosting aktivasyonu*
  • Antispam ve Antivirüs koruması
  • Yüksek performanslı sunucuları
  • Yedekli DNS sunucuları
  • Tek tıkla yüzlerce script kurulumu
  • Türkçe kontrol paneli
  • Yüksek müşteri memnuniyeti
  • 14 Gün koşulsuz iade garantisi
*Kredi kartı ile alımlarda geçerlidir.

Sık Sorulan Sorular

Bayi hosting diğer bir adıyla Reseller Hosting paketleri ile sahip olunan hosting kaynaklarının farklı web sitesi projeleri için kullanılmasını sağlayan web hosting hizmetidir.
Reseller hosting ile sahip olduğunuz kaynakları, web projeleri arasında dilediğiniz gibi dağıtabilirsiniz. RAM, CPU, Disk ya da Mail Hesap adedi limitlerini her proje için kendiniz belirleyebilirsiniz. Reseller hosting paketi satın alarak, müşterilerine özel hosting planları oluşturabilir ve hosting satabilirsiniz. Bayi hosting paketlerini, standart hosting paketlerinden ayıran en temel özelliklerden biri, kullanıcılarınıza özel, sizin logonuzun yer aldığı kontrol paneli oluşturulabillmesidir. Hosting hizmeti verdiğiniz müşterinize, yine sizin belirlediğiniz yönetim seçenekleri ile oluşan ve sadece kendi markanızın logosunun yer aldığı kontrol paneli verebilirsiniz.
Reseller hosting fiyatları, sahip olduğu kaynaklara göre farklı fiyatlara sahiptir. Alastyr Bayi Hosting paketleri, aylık 3,99$’dan başlayan fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. 5 farklı bayi hosting paketinde birini seçerek, en ucuz bayi hosting ücretleri ile hosting sahibi olabilirsiniz.
Reseller (Bayi) Hosting paketleri, webmaster’lar, dijital ajanslar, yazılım ajansları ve freelancer’lar için uygundur. Ayrıca, birden fazla web projesi olan ve projelerine farklı hosting kaynakları atamak isteyen kullanıcılar da bayi hosting satın alma işlemi yapabilirler.
.PHP alt yapısı ile hazırlanan web projeleri için Linux İşletim sistemine sahip bayi hosting sunucuları üzerinden, %100 Linux uyumlu olarak servis sağlayan hosting paketleridir.
.ASP, ya da .NET ile oluşturulmuş web sitesi ya da uygulamalarını kesintisiz ve yüksek performans ile yayınlayabileceğiniz, Windows İşletim sistemine sahip reseller hosting sunucuları üzerinden servis sağlayan web hosting paketleridir.
Bayi hosting hosting paketinizi, projelerinizinsayısı artmaya başladığında ve hosting kaynaklarınız size yetmemeye başladığında, teknik destek ekibimiz ile iletişime geçerek yükseltebilirsiniz.