Kaynaklar Arttı, Fiyatlar Yarı Yarıya!

Uzun süredir kullanıcılarımızdan aldığımız geri dönüşlere istinaden hizmetlerimizde, altyapımızda ve fiyat politikamızda bazı değişiklikler gerçekleştirdik. 


Sizlere bu değişiklikler ile ilgili kısa bilgiler vermek istiyoruz. 

Öncelikle yeni sipariş edilen tüm linux hosting hesapları CentOS 7 işletim sistemi üzerinde, Cloudlinux+CageFS+Php-Selector, Litespeed+LSCACHE, Cxs scanner, Softaculous ve 
ÜCRETSİZ "Hazır Site Aracı" desteğiyle birlikte açılıyor. 

 • Tüm paylaşımlı hosting sunucularımızda 16 core işlemci, 32 GB Ram, IBM veya EMC marka (ssd+sas) storagelar kullanılıyor ve web sitelerinizi 15 adet çift E5 işlemcili 256 gb ramli bir cluster yapı içerisinde tutuyoruz, böylelikle yaşanabilecek donanım arızalarından web siteleriniz kesintiye uğramıyor. 

 • Yeni ve eski tüm hosting hesaplarının cpu limitlerini %200 olarak belirledik. (Tabiki belirli bir süre %200 cpu limiti kullanabiliyorsunuz, aşırıya kaçanlar paketlerindeki özelliğe göre limitlenebiliyor) Fakat yine eskisi gibi limitleme yapmamayı ve sitenizdeki problemi çözmeyi ya da size göstermeyi tercih ediyoruz. 

 • Tüm sunucularımızda tüm web sitelerine ücretsiz ssl sertifikası sağlıyoruz. 

 • Yine tüm paylaşımlı hosting sunucularımızda email gönderimlerinizi güvenle yapabiliyorsunuz, sunucudan çıkan emailiniz yine aynı networkteki bize ait bir antivirus+antispam gateway e geliyor, gateway mailinizde bir problem yoksa karşı tarafa iletiyor. Rahatlıkla inboxa mail gönderebilmeniz icin, ters dns, dkim, spf ve dmarc gibi kayıtları hostinginiz açılır açılmaz otomatik olarak yapıyoruz. Yani Alastyr sunucularından mail gönderirken kafanız tamamen rahat oluyor. (Bu hizmet tamamen ÜCRETSİZ!)

 • 24/7 hızlı ve çözüm odaklı teknik desteğimiz yine bildiğiniz gibi işliyor ve kaç site olursa olsun ÜCRETSİZ SİTE TAŞIMA hizmetimiz devam ediyor. 

 • Yurtdışından gelebilecek atakları yurtdışı trafiğini süzerek sağlıyoruz ve yurtdışından atak almanız imkansıza yakın hale geliyor. (Yine ÜCRETSİZ!)

 • Citrix Netscaler cihazlarımız sayesinde yedekli şekilde, özellikle wordpress olmak üzere web sitelerinizi brute force ataklara karşı koruyoruz, böylelikle siteleriniz boş yere kaynak tüketmiyor ve kullanıcılarınıza çok daha hızlı şekilde yayın yapabiliyorsunuz. (Bu hizmeti de tamamen ÜCRETSİZ sunuyoruz! )

 • Teknik ekibimiz 24/7 fiziksel monitörler aracılığı ile tüm paylaşımlı hosting sunucularının kaynak kullanımlarını takip ediyor ve olası problemlere siz fark etmeden müdahale ediyor.

 • Cloud sunucu altyapımız, paketlerimiz ve fiyatlarımız güncellendi, buradan detaylara ulaşabilirsiniz.

 • Aşırı şekilde talep aldığımız fiyat politikası konusunda da çok büyük değişiklikler yaptık, Linux web hosting, reseller, seo hosting ve hazır site paketlerimizin fiyatları güncellendi, %20 ile %50 arasında fiyat indirimleri yapıldı. 

 • Bu indirim ile birlikte bazı paketlerde sadece fiyat değil özellik olarakta değişiklikler yapıldı, örneğin Giga pakette artık 10 alan adı barındırabiliyorsunuz, tüm paketleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. 

 • En güzeli ise şu; mevcut müşterilerimizin hepsi bu indirimlerden faydalandı bile! Tüm müşterilerimizin paket fiyatlarını yeni fiyatlar ile güncelledik, bir sonraki faturaları yeni fiyatlardan oluşturulacaktır. 


  Yukarıdaki değişikleri sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz, sizlerden gelecek geri dönüşler bizim için çok önemli, olumlu ya da olumsuz, yorumlarınızı görmek hizmetlerimizi iyileştirmek adına bizlere katkı sağlayacaktır. 


Friday, April 26, 2019<< Geri