Planlar ve Fiyatlandırma

Marka
İŞLEMCİ Core
RAM 0MB
DİSK 0MB
TRAFİK 0MB*
FİYAT $0.00/ay₺0.00/ay$0.50/ay₺2.88/ay
92% İNDİRİM
Sipariş Ver
Marka
İŞLEMCİ Core
RAM 0MB
DİSK 0MB
TRAFİK 0MB*
FİYAT $0.00/ay₺0.00/ay$0.83/ay₺4.80/ay
92% İNDİRİM
Sipariş Ver
Marka
İŞLEMCİ Core
RAM 0MB
DİSK 0MB
TRAFİK 0MB*
FİYAT $0.00/ay₺0.00/ay$2.24/ay₺12.93/ay
92% İNDİRİM
Sipariş Ver
Marka
İŞLEMCİ Core
RAM 0MB
DİSK 0MB
TRAFİK 0MB*
FİYAT $0.00/ay₺0.00/ay$6.24/ay₺36.00/ay
92% İNDİRİM
Sipariş Ver
Marka
İŞLEMCİ Core
RAM 0MB
DİSK 0MB
TRAFİK 0MB*
FİYAT $0.00/ay₺0.00/ay$9.49/ay₺54.72/ay
92% İNDİRİM
Sipariş Ver
Marka
İŞLEMCİ Core
RAM 0MB
DİSK 0MB
TRAFİK 0MB*
FİYAT $0.00/ay₺0.00/ay$14.99/ay₺86.47/ay
92% İNDİRİM
Sipariş Ver
Marka
İŞLEMCİ Core
RAM 0MB
DİSK 0MB
TRAFİK 0MB*
FİYAT $0.00/ay₺0.00/ay$6.66/ay₺38.40/ay
92% İNDİRİM
Sipariş Ver
Marka
İŞLEMCİ Core
RAM 0MB
DİSK 0MB
TRAFİK 0MB*
FİYAT $0.00/ay₺0.00/ay$12.49/ay₺72.05/ay
92% İNDİRİM
Sipariş Ver
Marka
İŞLEMCİ Core
RAM 0MB
DİSK 0MB
TRAFİK 0MB*
FİYAT $0.00/ay₺0.00/ay$12.49/ay₺72.05/ay
92% İNDİRİM
Sipariş Ver
Marka SSL Adı Wildcard Mobil Uyum Doğrulama Fiyat
Positive SSL Domain $5.99/yıl₺34.55/yıl
Rapid SSL Domain $9.99/yıl₺57.62/yıl
Thawte SSL123 Domain $26.90/yıl₺155.15/yıl
Positive SSL Wildcard Domain $74.90/yıl₺432.00/yıl
Rapid SSL Wildcard Domain $113.85/yıl₺656.65/yıl
QuickSSL Premium Wildcard Domain $179.90/yıl₺1037.61/yıl
PositiveSSL with EV
Greenbar
Domain + Full Business $79.90/yıl₺460.84/yıl
True BusinessID with EV
Greenbar
Domain + Full Business $149.90/yıl₺864.58/yıl
Comodo EV SSL
Greenbar
Domain + Full Business $149.90/yıl₺864.58/yıl

SSL Sertifikası

SSL Sertifikası Nedir

SSL Sertifikası, web sunucusunda bulunan ve online iletişimleri güvenceye alan bir kod parçasıdır. SSL Sertifikaları güven verir, online etkileşimlerin gizliliğini korur ve müşterilerin, bir web sitesinde işlem yapma güveni kazanmasına yardımcı olur. Alastyr, endüstri zirvesindeki partnerleri ile sizlere en ekonomik SSL çözümlerini sunar.

SSL Sertifikası Genel Özellikler

  • Tüm bankalar ile uyumlu
  • Kullanıcılarınıza güven verir
  • Site güvenlik mühürü
  • Arama sıralamanızı yükseltir*
  • Form verilerini korur
  • Kredi kartı bilgilerini korur
  • 128/256Bit şifreleme sunar
* 06/08/2014 resmi google açıklaması

Sık Sorulan Sorular

Standart SSL Sertifikaları, bir kişinin ya da bir kuruluşun alan adını onaylayarak kullanabileceği SSL Sertifika çeşididir. Yalnızca alan adınıza kurulabilen Standart SSL sertifikaları subdomainler için geçerli değildir. SSL sertifikası sağlayıcı firma, belirli doğrulama yöntemleri ile kontrolleri gerçekleştirir ve buna bağlı olarak sertifikayı oluşturur. Standart SSL sertifikalarının diğer sertifika çeşitlerine göre daha ucuzdur ve daha düşük sigorta bedeli sunar.
Standart SSL sertifikaları, sadece tek bir domainde doğrulanıp kullanabilecek şekilde imzalanmaktadır. Wildcard özelliği olan SSL sertifikaları ise, tüm alt domainleri yani subdomainleri de kapsar. Web siteniz birden çok alt domaine sahipse ve bu alt domainlerde SSL sertifikası kullanmak istiyorsanız, bu alt domainlerin hepsine ayrı ayrı SSL sertifikası almak yerine tek bir Wildcard SSL sertifikası alarak kullanabilirsiniz.
EV SSL, tek bir domainde doğrulanıp kullanılabilen "Genişletilmiş Doğrulama" anlamına gelen SSL sertifikasıdır.Alan adınız ile birlikte tüm organizasyonunuzun doğrulanmasını sağlar. En üst seviye güvenlik önlemi olarak tasarlanmış bu sertifikada adres çubuğunda "yeşil bar" görünür. EV SSL sertifikası diğer sertifikalardan farklı olarak kurumsal bir görünüm sağlar ve kimlik hırsızlıklarına karşı önlem alınmış olur.
SSL Sertifikası Kurulumu, hosting hizmetinizin kontrol paneline göre değişkenlik gösteren genel olarak kısa bir işlemdir. Kurulum işlemleri ile ilgili Bilgi Bankamızdan yardım alabilirsiniz.
SSL Sertifikası Kurulum Hizmeti, yalnızca bünyemizde barındırdığımız hosting ve sunucu hizmetleri için geçerlidir.
SSL Sertifikası kurulum desteği sağlamaktayız. Ancak tarafımızdan kurulacak sertifikalar için 3.99$+KDV olarak ücretlendirilen SSL Sertifikası Kurulum Hizmeti satın alınması gerekmektedir.
SSL Sertifikası için özel ip adresi almak zorunda değilsiniz. Eğer ssl sertifikasını sanal pos tarzı bir hizmet için kullanacaksanız, en doğru bilgiyi bankanız ile görüşerek edinebilirsiniz.
Sanal POS hizmetiniz için özellikle satın alınması zorunlu bir SSL Sertifikası bulunmamaktadır. Herhangi bir SSL Sertifikasını satın alabilirsiniz. Ancak en doğru bilgiyi sanal pos sağlayıcınız ve banka aracılığı ile edinebilir, paketlerimiz arasından SSL Sertifikalarını inceleyebilirsiniz.
Satın alacağınız SSL Sertifikaları tüm bankalar ile uyumludur.
Doğrulama aşaması tamamlandıktan yaklaşık 10 dakika içerisinde SSL Sertifikasının aktivasyonu sağlanır. Belge gerektiren SSL Sertifikalarında(EV SSL) ise bu işlem 10 ile 20 iş günü kadar sürebilmektedir.
SSL Sertifikaları bütün web sunucularını desteklemektedir.
Eğer SSL Sertifikanızın kurulumunda hata yaptıysanız ya da yeniden yapılandırmanız gerekiyorsa "Re-issue Certificate / Sertifikayı Yeniden Yapılandır" butonuna tıklayarak kurulumu yeniden gerçekleştirebilirsiniz.
EV SSL hariç diğer SSL Sertifikalarında herhangi bir belge gerekmemektedir.
EV SSL Sertifikası için tarafınızdan istenen belgelerin iletilmesi ve onaylanması işlemleri 10 ile 20 iş günü kadar sürecektir.
SSL Sertifikası, dijital olarak web sitenizin kimliğini doğrulamaktadır. SSL Sertifikasının kullandığı dijital kimliğinizde oluşabilecek güvenlik sorunları durumunda ödemeyi garanti ettiği sigorta bedelidir. Sigorta bedelleri sertifikadan sertifikaya farklılık göstermektedir.
Yeşil adres çubuğu EV SSL sertifikaları ile sağlanan bir hizmettir. EV SSL kullanan bir web sitesi ziyaret edildiğinde, tarayıcılarının adres çubuğu yeşil renge döner. Yeşil adres çubuğunda, sertifika sahibi kurumun kimlik bilgileri ve sertifikanın hangi sağlayıcı tarafından verildiği dikkat çekici bir şekilde gösterilir. Bu doğrulama sayesinde kullanıcılar kimlik hırsızlıklarına karşı güvende olurlar.
SSL Sertifikası kurulabilmesi için SSL desteği bulunan bir hosting hesabı gereklidir. Hosting hizmetinizi bizden almadıysanız, hosting sağlayıcınız ile iletişim kurup hizmetinizin SSL kurulumu için uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Hayır, SSL Sertifikası almak için bizden hosting almak zorunda değilsiniz. Mevcut hosting sağlayıcınızda kullanmak üzere bizden sadece SSL Sertifikası alabilirsiniz.

Kullanım Şartları

VDS hizmetlerinde herhangi bir mail gönderim limiti bulunmamaktadır, fakat size atanan ip adreslerinin blackliste girmesinde Alarstyr'ın sorumluluğu bulunmamaktadır. Size atanan IP adreslerinin blackliste girmesini engellemek için mail gönderimlerinizi limitlemenizi tavsiye ederiz.

Size tahsis edilmiş trafik alanını kullanabilirsiniz. Bunun kotası satın almış olduğunuz VDS paketinin öngördüğü kadardır. Eğer size tahsis etmiş olduğumuz kotayı aşmak durumundaysanız bir sonraki kotanız oluşturulana kadar hesabınızı dondurabilir, ek trafik satın alabilir, daha yüksek özelliklere sahip olan bir barındırma paketine geçebilirsiniz. Ay içerisinde kullanılmayan trafik bir sonraki aya transfer edilemez.

İstenmeyen e-postalar için herhangi bir tolerans göstermiyoruz. Spam yapan kullanıcıların hesapları herhangi bir uyarı mesajı gönderilmeksizin silinecektir.
Paylaşımlı barındırma (hosting) hizmeti kullanan müşteriler Mail Poliçesini inceleyebilirler.
Spam yapanlar Alastyr sunucularında barınamazlar. Bu yasak sadece fax, anlık mesajlaşma veya Usenet/Newsgroup kategorilerini kapsamaz.
Tüm paylaşımlı sunucularımızda (Bireysel hosting, Kurumsal Hosting, SEO Hosting, Reseller Hosting gibi) php mail fonksiyonu güvenlik gerekçesiyle kapalıdır. Alastyr, sadece SMTP protokolü üzerinden güvenli e-posta gönderimine izin vermektedir.

Alastyr tarafından sağlanan bütün hizmetler yasal amaçla kullanılmalıdır. Alastyr, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarını kabul eder. Alastyr sunucularında sunumu yapılan hiçbir yazılı, sesli ya da görsel içerik, materyal Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına aykırı olamaz. Aksi taktirde doğan/doğacak olan tüm maddi ve manevi sorumluluklar müşteriye aittir. Servis sağlayıcı Alastyr yükümlü değildir.
Servislerimizde, ticari marka veya telif hakları çiğnenmesi yasaklanmıştır. Bu, izinsiz müzik kopyalama, kitap, fotoğraf veya herhangi bir telif hakkı içeren her işlemi kapsar. Herhangi bir ticari marka hizmetlerinin sahte halini satmak, hesabınızın derhal silinmesi ile sonuçlanır. Bu kuralları ihlal eden, telif haklarını ihlal eden herhangi bir hesap tespit edildiğinde hesap dondurulur veya tamamen silinir.

Alastyr kullanıcı paneli, hosting kontrol paneli, ftp ve mail şifrelerinin güvenliğini sağlamak müşteri sorumluluğundadır. Güvenliğiniz için şifrenizin zor olmasına ve şifrenizde harf, rakam ve özel karakterler kullanarak tahmin edilmesi güç şifreler kullanmaya dikkat etmelisiniz. Eğer zayıf şifre kullanırsanız (123456 gibi), hesabınız siz zor bir şifre kullanmayı kabul edene kadar dondurulabilir. Hesap kontrolü işlemi esnasında şifrenizin zayıf olduğu tespit edilirse, şifrenizi değiştirmeniz/güncellemeniz için size mesaj göndereceğiz.

Geçerli bir e-posta hesabına sahip olmak ve root şifresinin güvenliğini sağlamak tamamen müşterinin sorumluluğundadır. Alastyr, sunucular için herhangi bir yedekleme işlemi yapmaz, yedekleme işlemlerini yönetmek ve oluşturmak tamamen müşterinin sorumluluğundadır. Eğer isterseniz yedekleme sistemi için ek hard disk alabilir ve yedeklerinizi yönetebilirsiniz, bu size önerebileceğimiz en basit çözümdür. Eğer ikinci bir hard diske ihtiyaç duyarsanız sales@alastyr.com e-posta adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Yedeklerinizi yönetmek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

VDS paketleri için Alastyr tarafından yedek alınmaz. VDS paketlerinizde barınan datalarınızın güvenliği ve yedeklenmesi tamamen sizin sorumluluğunuz altındadır.