VPS (Paylaşımlı Sunucu)


S

$3.99/ay₺23.01/ay$2.79/ay₺16.11/ay30% İNDİRİM

Sipariş Ver
Ödeme Planları
 • 1 Core İşlemci
 • 512 Ram
 • 10GB Disk Alanı
 • 25mbit/Paylaşımlı Trafik*

M

$9.99/ay₺57.62/ay$6.99/ay₺40.33/ay30% İNDİRİM

Sipariş Ver
Ödeme Planları
 • 1 Core İşlemci
 • 1024 Ram
 • 30GB Disk Alanı
 • 50mbit/Paylaşımlı Trafik*

L

popüler

$16.99/ay₺97.99/ay$11.89/ay₺68.60/ay30% İNDİRİM

Sipariş Ver
Ödeme Planları
 • 2 Core İşlemci
 • 2048 Ram
 • 50GB Disk Alanı
 • 50mbit/Paylaşımlı Trafik*

XL

$24.99/ay₺144.13/ay$17.49/ay₺100.89/ay30% İNDİRİM

Sipariş Ver
Ödeme Planları
 • 2 Core İşlemci
 • 4096 Ram
 • 75GB Disk Alanı
 • 100mbit/Paylaşımlı Trafik*

XXL

$34.99/ay₺201.81/ay$24.49/ay₺141.27/ay30% İNDİRİM

Sipariş Ver
Ödeme Planları
 • 4 Core İşlemci
 • 4096 Ram
 • 100GB Disk Alanı
 • 100mbit/Paylaşımlı Trafik*
Belirtilen fiyatlar 36 aylık ödemelerde geçerlidir.
*Ay içerisinde 2 TB kotanın aşılması durumunda hızınız 10Mbit/saniyeye limitlenir

Diğer Özellikler

VPS Sunucu Yönetim Paneli
VPS sunucunuza restart atabilir, kapatıp açabilirsiniz. Ip adreslerinizin ters isim kayıtlarını anlık olarak düzenleyebilir, vnc konsol sayesinde sunucunuzdaki internet bağantısını kessseniz bile erişim sağlayabilirsiniz
Yüksek Performans
Sunucularınızdan en iyi performansı elde edebilmeniz için altyapımızı özenle hazırladık. Yedekli hattımız sayesinde de sunucularınızı mümkün olabilecek en yüksek hızda çalıştırıyoruz.
Sorunsuz İnternet Erişimi
Her sunucu anlık 100Mbitlik bir port erişimine sahiptir. Türk telekom omurgasına direk olarak bağlı olan Alastyr, sahip olduğu yedekli Turkcell fiber hattı ile sitelerinizin yurt içinden ve yurt dışından mümkün olan en yüksek hızda yayın yapmasını sağlar.
Kurumsal Sunucular
Tamamı Türkiye'de barındırılan, endüstri standardı kurumsal sunucular, alanında lider donanım markaları ile tasarlanmıştır!
Anında Kurulum
Siparişinizi verdiğiniz anda sunucunuz, tüm konfigürasyon ve kurulumları yapılmış olarak en kısa sürede size teslim edilir.
Alastyr Güvencesi
2002 yılından beri internet çözümleri üreten Alastyr, kurulduğu tarihten bu yana müşterilerine kesintisiz, hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Bizi müşterilerimize sorabilirsiniz.

Kullanım Şartları

VPS hizmetlerinde herhangi bir mail gönderim limiti bulunmamaktadır, fakat size atanan ip adreslerinin blackliste girmesinde Alarstyr'ın sorumluluğu bulunmamaktadır. Size atanan IP adreslerinin blackliste girmesini engellemek için mail gönderimlerinizi limitlemenizi tavsiye ederiz.

Size tahsis edilmiş trafik alanını kullanabilirsiniz. Bunun kotası satın almış olduğunuz VDS paketinin öngördüğü kadardır. Eğer size tahsis etmiş olduğumuz kotayı aşmak durumundaysanız bir sonraki kotanız oluşturulana kadar hesabınızı dondurabilir, ek trafik satın alabilir, daha yüksek özelliklere sahip olan bir barındırma paketine geçebilirsiniz. Ay içerisinde kullanılmayan trafik bir sonraki aya transfer edilemez.

İstenmeyen e-postalar için herhangi bir tolerans göstermiyoruz. Spam yapan kullanıcıların hesapları herhangi bir uyarı mesajı gönderilmeksizin silinecektir.
Paylaşımlı barındırma (hosting) hizmeti kullanan müşteriler Mail Poliçesini inceleyebilirler.
Spam yapanlar Alastyr sunucularında barınamazlar. Bu yasak sadece fax, anlık mesajlaşma veya Usenet/Newsgroup kategorilerini kapsamaz.
Tüm paylaşımlı sunucularımızda (Bireysel hosting, Kurumsal Hosting, SEO Hosting, Reseller Hosting gibi) php mail fonksiyonu güvenlik gerekçesiyle kapalıdır. Alastyr, sadece SMTP protokolü üzerinden güvenli e-posta gönderimine izin vermektedir.

Alastyr tarafından sağlanan bütün hizmetler yasal amaçla kullanılmalıdır. Alastyr, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarını kabul eder. Alastyr sunucularında sunumu yapılan hiçbir yazılı, sesli ya da görsel içerik, materyal Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına aykırı olamaz. Aksi taktirde doğan/doğacak olan tüm maddi ve manevi sorumluluklar müşteriye aittir. Servis sağlayıcı Alastyr yükümlü değildir.
Servislerimizde, ticari marka veya telif hakları çiğnenmesi yasaklanmıştır. Bu, izinsiz müzik kopyalama, kitap, fotoğraf veya herhangi bir telif hakkı içeren her işlemi kapsar. Herhangi bir ticari marka hizmetlerinin sahte halini satmak, hesabınızın derhal silinmesi ile sonuçlanır. Bu kuralları ihlal eden, telif haklarını ihlal eden herhangi bir hesap tespit edildiğinde hesap dondurulur veya tamamen silinir.

Alastyr kullanıcı paneli, hosting kontrol paneli, ftp ve mail şifrelerinin güvenliğini sağlamak müşteri sorumluluğundadır. Güvenliğiniz için şifrenizin zor olmasına ve şifrenizde harf, rakam ve özel karakterler kullanarak tahmin edilmesi güç şifreler kullanmaya dikkat etmelisiniz. Eğer zayıf şifre kullanırsanız (123456 gibi), hesabınız siz zor bir şifre kullanmayı kabul edene kadar dondurulabilir. Hesap kontrolü işlemi esnasında şifrenizin zayıf olduğu tespit edilirse, şifrenizi değiştirmeniz/güncellemeniz için size mesaj göndereceğiz.

Geçerli bir e-posta hesabına sahip olmak ve root şifresinin güvenliğini sağlamak tamamen müşterinin sorumluluğundadır. Alastyr, sunucular için herhangi bir yedekleme işlemi yapmaz, yedekleme işlemlerini yönetmek ve oluşturmak tamamen müşterinin sorumluluğundadır. Eğer isterseniz yedekleme sistemi için ek hard disk alabilir ve yedeklerinizi yönetebilirsiniz, bu size önerebileceğimiz en basit çözümdür. Eğer ikinci bir hard diske ihtiyaç duyarsanız sales@alastyr.com e-posta adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Yedeklerinizi yönetmek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

VPS paketleri için Alastyr tarafından yedek alınmaz. VPS paketlerinizde barınan datalarınızın güvenliği ve yedeklenmesi tamamen sizin sorumluluğunuz altındadır.