Whatsapp Mesajlarına Emojilerle İfade Verilebilecek

Whatsapp, uzun süredir teknoloji ve sosyal medya gündeminde çokça bahsedilen “mesajlara ifade bırakma” özelliğini artık devreye alıyor. Yeni özellik ile birlikte kullanıcılar kendilerine gönderilen mesajlara emojiler ile ifade bırakabilecekler.

Yakın geçmişte özellikle veri kullanımı ile ilgili kullanıcı onaylarının alınması akabinde kullanıcıların verilerinin paylaşılması ve işlenmesini istemediği için Telegram, Sigma..gibi farklı mesajlaşma uygulamalarına yönelmesi ile birlikte çok büyük bir kullanıcı kaybı yaşadı. Whatsapp yaptığı yeni güncellemeler ve getirdiği özellikler ile birlikte yaşanan bu kayıpların önüne geçmek ve kullanıcı sayısını arttırmak için çalışmalar yapıyor.

hosting

WhatsApp yöneticilerinden Will Cathcart geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda duyurduğu yeni özellik ile birlikte, artık gelen mesajlara emoji ile ifadeler vermek mümkün olacak. Yeni güncelleme ilk etapta sadece grup mesajlarında kullanılabilecek, ardından tüm kişisel sohbetlerde emojiler ile ifade özelliği aktif olacak.

hosting kampanya
WhatsApp

WhatsApp, bu duyuruyu yeni ‘WhatsApp Communities’ isimli özelliği ile birlikte duyurdu. Buna göre artık çok sayıda grup tek bir çatı altında toplanabilecek ve buradan yönetilebilecek. Ayrıca bu ‘çoklu grupların’ yönetiminde birer admin olacak ve bu adminler gruplardan mesajları silmek gibi yetkilere sahip olacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin Kaynak Kodu Değişmesi İçin Kampanya Başladı

Hosting Nedir?