Google Measure Uygulamasının Fişini Çekildi

İnternet veri tabanı hizmetleri ile birlikte kişilere birçok hizmeti sunan Google, yapmış olduğu projeler sayesinde birçok hizmeti sunmaya devam ediyor. Hizmetlerin geliştirilmesi ve bünyesinde veri tabanlarını bulundurması aracılığıyla kişilerin en çok tercih ettiği arama motorlarından birisidir. Çevrimiçi olarak hizmet verdiği gibi bilgi dağıtımı reklam teknolojileri alanında birçok farklı yatırımlar yapıyor.

Ulusal bir Amerikan şirketine bağlı olarak en çok tercih edilen arama motorlarından birisidir. Sık sık yeni projelerle birlikte gündeme gelmesi ile birçok farklı uygulamanın fişini çekmeyi başarmıştır. ABD’li teknoloji bilim adamları aracılığı ile gerçekleştirilen hizmetler aracılığıyla gündemde yerini alıyor. Google measure uygulaması bu konuda almış olduğu tedbirlere rağmen Google tarafından fişinin çekilmesine karşı koyamadı. Karşı koymamasına rağmen Google mezarlığına eklendi.

Google Measure

Google Mezarlığının Yeni Üyesi

Google her geçen gün yapmış olduğu projeler ile birlikte birçok farklı uygulamanın fişini çekiyor. Yapmış olduğu deneyler ve hizmetler aracılığıyla veri tabanlı olarak kullanıcılara hizmet vermesi sayesinde en çok tercih edilen arama motorlarından biridir. Yapmış olduğu yeni yöntemler ve araştırmalar sayesinde birçok farklı uygulamanın fişini çekmeyi başardı.

hosting

Google mezarlığında birçok farklı uygulamanın bulunması bu uygulamaya geliştiren kişileri pek de sevindirmiyor. Google measure uygulaması bu konuda mezarlığa eklenen yeni üyelerden birisidir. Bu konuda teknoloji çağının ilerlemesi ve her geçen gün akıllı bir cihazın çıkması da etkilidir.

Google Measure Uygulamasını Sonlandırıyor

Sık sık yapmış olduğu yeni projelereve araştırmalara göre Google kendi bünyesinde birçok farklı uygulamayı sonlandırmaya başladı. ABD’li teknoloji bilim adamları tarafından geliştirilen uygulamalar hevesle piyasaya sürülüyor. Fakat Google bu konuda yeni yapılan uygulamaları affetmeyipsonlandırılması yönünde birçok farklı çalışmaları uyguluyor. İnternet tabanlı hizmetler ile birlikte geliştirildiği için kendi bünyesinde birçok farklı hizmeti kullanıcıları sunar.

hosting kampanya

Reklam teknolojileri, bilgi dağıtımı, çevrimiçi kullanım yöntemi ile yatırımcılar birçok farklı yöntemi geliştirilmiştir. Uluslu bir Amerikan şirketi tarafından geliştirilen yöntem, birçok farklı uygulamayı geride bırakıp sonlandırılmasını sağlar. Bu konuda uzunluk ve birim uygulaması olarak kullanılan measure uygulamasının sonunu getirdi. Google measure uygulaması yöntemleri ile birlikte kullanıcıları bu hizmete sunarak uygulamanın mezarlığa gitmesini sağladı. Teknolojinin ilerlemesi de bu uygulamanın ipinin çekilmesinde destek sağladı. Birçok farklı teknolojik ürünün günümüzde kullanılması sayesinde bazı uygulamalara ihtiyaç kalmadı. Bu konuda geliştirilen akıllı telefonlar aracılığıyla ölçüm işlemi gerçekleştirildiği için uygulamaya ihtiyaç duyulmuyor. Uygulamanın playstore’dan indirilmemesi sağlanırken,  uygulamayı yükleyen kişilerin bu hizmeti alması devam ettiriliyor.

Google Measure uygulaması

Google, Measure Uygulaması Nedir? Ne İşe Yarar?

Google measure uygulaması hem uzunluk hem de yükseklik ölçme imkân veren bir uygulama olması sayesinde oldukça kullanışlıdır. Kolay bir kullanıma sahip olması sayesinde uygulamayı kullanmak için sadece uygulama yapılacağı alanı belirleyip yükseklik seçenekleri ya da uzunluk seçeneklerinden birinin seçilmesi yeterlidir. Uygulama içerisinde yer alan uzunluk birimlerine göre uygulamanın kullanım amaçları değişebilir.

Yalnızca android uygulamalar için kullanıma uygun olan Google measure uygulaması birçok farklı platformda yerini alır. Ücretsizolarak indirilebilme özelliğine sahiptir. İstenilen her alanda canlı ya da cansız varlıkların ölçülmesini sağladığı için her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Kullanım kolaylığı ile birlikte kişilerin vazgeçilmez uygulamalarından birisidir.

Yalnızca bir nesne üzerinden değil de herhangi bir fotoğraf üzerinden de ölçüm yapılabilme imkanısayesinde oldukça kullanışlıdır. Google measure uygulaması tarafından sunulan hizmet olanağı ile birlikte kişiler teknolojik olanakları her alanda tercih edebilir. Android telefonlara uyumlu olması sayesinde herkesin her an elinin altında hizmet verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nintendo Switch Pro, PlayStation 5’e Rakip Oluyor

Instagram IGTV Özelliğinin Fişini Çekiyor