Whatsapp Sohbet Listesi Filtreleme Özelliği Geliyor

Whatsapp yeni özelliği olan sohbet listesi filtreleme karmaşadan uzaklaştıran yeni bir çözüm sunuyor. Bu özellik geçmişte uygulamanın diğer versiyonlarında kullanılıyordu.

Whatsapp web ve mobil uygulamasını kullananlar için sohbet karmaşasını sonlandıran bir yenilik gündeme geldi. WhatsApp Business uygulamasını indirenlerin aşina olduğu bu özellik genel uygulamada da yerini alacak. 

domain kampanya
Whatsapp Sohbet Listesi

Sohbet Listesi Filtreleme Avantajları 

Sohbet listesi filtreleme özelliği avantajları birçok kişi tarafından merak ediliyor.   Kişinin telefonda rehbere kaydı yoksa ve görüşmeler Whatsapp üzerinden yapılmışsa filtreleme olabiliyor. İşletmeler için bu durum artıyken, aynı faydanın Whatsapp mobil uygulama ile de sağlanması hedefleniyor.

  • Okunmamış mesajlar için ayrı bölüm bulunuyor.
  • Grup topluluk mesajları bölümü filtresi ayrıca kullanılabiliyor.
  • Toplamda tüm mesajlar çok daha derli toplu hale getirilebiliyor.
  • Whatsapp Meta gelecek sürümde değişiklik yapacak
  • Gelecek sürümde değişiklik yapacağını açıklayan Whatsapp Meta filtrelemenin web ortamında da kullanılabileceğini açıkladı.

Whatsapp Web’de de Filtreleme Olacak

Android ve İOS işletim sistemlerinin web sürümlerinde filtreleme olması bilgisayar ve mobilde ekstra özellik sunmuş oluyor. Whatsapp Meta zorlayıcı detayların azaltılacağının sinyalini veriyor.

WhatsApp Sohbet Listesi Nasıl Filtrelenecek?

WhatsApp’ın yeni güncellemesini duyurması üzerine nefesler tutuldu! Pek çok kişi WhatsApp’ın yeni özelliğini araştırırken ‘WhatsApp’ta sohbet listesi nasıl filtrelenecek?’ sorusu gündem oldu. Kısa süre içerisinde sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına giren WhatsApp sohbet listesi filtreleme özelliği araştırılmaya başladı.  Gözler WhatsApp tarafından gerçekleştirilecek açıklamaya çevrildi! Yapılan son dakika açıklamasının ardından güncellemenin henüz gelmediği ancak kısa süre içerisinde yapılacak olan güncelleme ile telefon modeli fark etmeksizin her kullanıcının WhatsApp’ta sohbet listesi filtreleme özelliğinden yararlanabileceği bildirildi.   Peki, WhatsApp sohbet listesi nasıl filtrelenecek?

WhatsApp’ın yeni özelliği olan sohbet listesi filtreleme özelliğinin  nasıl kullanacağı ise henüz tüm detayları ile bilinmiyor. Verilen bilgilere göre WhatsAppp’ın yeni özelliği olan sohbet listesi filtreleme özelliği ile sohbetler filtrelenebilecek ve   daha düzenli bir görünüm elde edilebilecek. Bu sayede kullanıcılar WhatsApp üzerinden saniyeler içerisinde konuşmalarını filtreleyebilecek ve aradığı konuşmalara zaman kaybetmeden erişim sağlayabilecek.

mail hosting
Whatsapp Sohbet Listesi

WhatsApp Sohbet Filtreleme Özelliği Neler?

WhatsApp’ın yeni özelliği olan sohbet filtreleme özelliğinin duyurulmasının ardından pek çok kişinin gözü WhatsApp’ın yeni özelliğine çevrildi.  WhatsApp’ın filtreleme özelliğinin bir çığır açacağının düşünülmesi üzerine WhatsApp’ın aktif kullanıcıları ‘WhatsApp sohbet filtreleme özelliği ne zaman gelecek?’ sorusunu sormaya başladı. Sohbet filtreleme özelliğinin gündeme gelmesi üzerine WhatsApp sosyal medyanın en çok konuşulan güncellemesi hakkında detayları paylaştı.

Sohbetlerin daha aktif bir şekilde kullanılabilmesi için getirilecek olan bu güncelleme sayesinde pek çok kullanıcı aradığı mesajlara kısa süre içerisinde ulaşabilecek ve aktif bir şekilde WhatsApp kullanımı gerçekleştirebilecek. Böylece zaman kaybetme kısmı engellenirken  kullanıcıların sorunsuz bir şekilde  WhatsApp mesajlarını kontrol altında tutabilmesine de yardımcı olunacak. Özellikle WhatsApp üzerinden işlerini yürüten ve haberleşmeyi sağlayan firmalar bu özellik sayesinde işlerini daha düzenli ve etkin bir şekilde gerçekleştirilecek. WhatsApp’ın heyecanla beklenen sohbet filtreleme özelliğinin ise henüz ne zaman aktive edileceği henüz bilinmiyor.

domain kampanya

WhatsApp, kullanıcılarından gelen ‘WhatsApp’ta sohbet filtreleme özelliği ne zaman aktif hale gelecek?’ sorusunu bir süredir yanıtsız bırakıyor. Yapılan açıklamalara göre kusursuz bir güncelleme sunulmak için WhatsApp’ın sohbet filtreleme özelliği üzerinde çalışmalar devam ediyor.  Bu özelliğin ne zaman ve nasıl kullanıcılara sunacağı ise çalışmaların profesyonel bir şekilde yürütülmesi ve herhangi bir sorun ile karşılaşılmaması adına   büyük önem taşıyor.  WhatsApp’ın önümüzdeki günlerde yapacağı açıklamanın ardından güncellemenin ne zaman meydana geleceği konusunda net bir bilgi alınacak.

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPhone Modelleri USB-C Girişli Olacak

Türkiye’de kullanılan En Popüler Emojiler