2021 Yılının En İyi Android Oyunları

2021 yılının en iyi Android oyunları  genel olarak belirlenmiş bulunuyor. Android oyunlar son beş ila on yıl arasında çok fazla ilgi görmeye başladı. Bu oyunlar sayesinde insanlar çok keyifli vakit geçirme imkanına erişti. Oyunların bu şekilde kullanımı ve oynaması söz konusu olduğu zaman telefonlara herhangi bir zararı söz konusu olmaz. Android telefonlara özel olan pek çok oyun milyonlarca kişinin talebini karşılamaya başladı. Teknolojinin gelişme göstermesi ile birlikte oyunların ara yüzleri ve içerikleri de en ideal formuna gelmeye başladı. Özellikle son yıllarda oyunların konsept olarak da farklılık göstermesi tercih edilme oranını arttırmaya başladı. 

Among Us

En çok tercih edilen Android oyunlardan biri among us isimli oyun oluyor. Bu oyun pek çok farklı yaş grubunda olan kişilere yönelik olur. Among us isimli oyun genel olarak pandemi döneminde tercih edilmeye ve ön plana çıkmaya başladı. Oyunun genel olarak konsepti ise bozulan bir uzay gemisi üzerine gelişmiştir. Arkadaşları ile birlikte bu uzay gemisinin onarımını sağlamaya çalışılır. Yaklaşık olarak 12,5 milyon kişilik bir indirme sayısına erişmiştir.

Among Us

Bu indirme ile birlikte ön planda yer alan oyunun android için geçerli olan sürümü ise 6.0 ve üzeri olarak belirlenmiştir. Ücretsiz bir oyun olmasından dolayı da pek çok Adroid telefon kullanan kişilerin tercih ettiği oyunlardan biri oluyor. Uzay gemisinin tamiri esnasında işleri bozmaya çalışan birtakım kişilerin çıkmaması da kimseye güvenilmemesi gerektiğini gösteriyor.

hosting

Arena Of Valor

Arena Of Varol da en çok tercih edilen Android oyunlar arasında yer alır. Bu oyunun indirilme sayısı yaklaşık kalarak 100 bin olarak karşımıza çıkar. Oyun içeriği ve ara yüzü bakımından son derece gelişmiş olduğu için çok fazla tercih edilir ve ön plana çıkar. Android için geçerli olan sürümü 4.0 ve üzeri olarak bilinir. Aynı zamanda ücretsiz olması da tercih edilme oranını çok ciddi bir şekilde etkiler. Leauge of Legend ve Dota 2 gibi oyunlara karşı ilgi duyan kişiler için son derece ideal bir oyun olur. Son derece keyifli olan bu oyun sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Arena Of Valor

GRID Autosport

Son zamanların en çok oynanan Android oyunlarından biri olan GRID Autusport oyunu da ön plana çıkan oyunlar arasında yer alır.  Yaklaşık olarak 500 bin kişi tarafından indirilen ve büyük kısmı tarafından oynanan bu oyunun Android sürümü 9.0 ve üzeri olarak ön plana çıkar. Ücretli bir oyun olmasından dolayı diğer oyunlar kadar fazla bir indirmeye sahip değildir.

hosting kampanya
GRID Autosport

2021 yılının sevilen ve indirilen Android oyunu GRID Autosport isimli oyun fiyatı makul olarak ortaya çıkıyor. Yarış oyunu olan  bu oyun çoklu platformların deneyimi açısından da son derece önemli olur. Görevler yaklaşık olarak 33  saatlik bir kısmı kaplar. Böylece çok keyifli ve güzel vakit geçime imkanınız olur.

Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars serisinin en çok oynanan Android oyunlarından biri Knights of the Old Republic oyunu oluyor. En iyi Android oyunları arasında yer alan bu oyunun indirilme sayısı  500 bin olarak ön plana çıkar. Play Pass üyesi olan kişiler bu oyunu ücretsiz bir şekilde indirerek oyun keyfine varabilirler. Android sürümü 4.0 ve üzeri olduğu için pek çok kişi kolay bir şekilde telefon ya da tabletine bu oyunu indirebilirler. 2021 yılı için geliştirilen bu oyunun grafik tasarımının son derece etkili olması ve görevlerin çok daha gelişmiş bir yapıda olması tercih edilme oranını da ciddi bir şekilde arttırıyor.

Knights of the Old Republic

Final Fantasy VII

Final Fantasy VII son zamanlar da çok tercih edilen oyunlardan biri olarak ön plana çıkar. Yaklaşık olarak 100 bin kişilik bir indirme sayısına ulaşmasının yanı sıra Android sürümü de 4.2 ve üzeri olarak belirlenir. Ücretli olan bu oyunun indirme ücreti 149,99 olur Son derece keyifli görevlerinden kaynaklı olarak insanların dikkatini çeken oyunlar arasında yer almayı başarıda. 2022 yılında da aynı şekilde ilgi görmesi bekleniyor. Oyun üzerinde yapılacak olan grafik değişimleriyle birlikte çok daha keyifli bir hale geleceği de biliniyor.

Final Fantasy VII

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2K Ekranlı OnePlus 10 Pro’nun Özellikleri Sızdırıldı

2021’de Dünyada Kripto Para Sektöründe Neler Yaşandı?