Instagram ’60 Saniyelik Hikâyeler’ Özelliği Artık Türkiye’de

Günümüzde birçok insanın beğenerek kullandığı bir özellik olan hikâye özelliği son zamanlarda birçok sosyal medya ortamında karşımıza çıkıyor. Kişilerin kısa görsel ya da video içerikleri paylaşabilmesi için aynı zamanda çeşitli özellikler sunularak hikâye paylaşma yapılabilir. Instagram 60 saniyelik hikâyeler şeklinde yapılan paylaşımlar ile daha fazla etkileşim sağlanmış olunur.

Söz konusu hikâye paylaşımı sayesinde insanların kolay bir şekilde çevreleri hakkında bilgi sahibi olması da sağlanmaktadır. Kişilerin kolay bir şekilde arkadaşlarının yaşadıklarını görebilmesi açısından bu hikâye özelliği birçok sosyal medya ortamında sunulmaktadır.

Normal şartlar altında söz konusu özelliğin tiktok dahil birçok ortamda sunulduğu görülmektedir. Son zamanlarda bu konuda atağa geçen ve 60 saniyelik kısa hikâye paylaşma özelliğini ortaya koyan instagram bu özelliği yakın zamanda ülkemizde de devreye koyacaktır. Bu özellik sayesinde 15 saniye sınırı kalkmış olup kullanıcılar kesintisiz olarak 60 saniye hikâye paylaşımı yapacaklardır.

hosting

Aynı zamanda bu özellik sayesinde daha hızlı yüksek kalite videolar oluşturmak ve bunların instagram sosyal ağında dağıtılması mümkün olur. Diğer sosyal medya ağlarında da kullanılan hikaye oluşturma özelliğinde ortaya çıkan 60 saniyeye kadar hikaye paylaşma özelliği yakın zamanda Türkiye dahil birçok ülkede kullanımda olacaktır.

Instagram 60 Saniyelik Hikâyeler Ne Zaman Türkiye’de? 

Yakın zamanda bu hikâye özelliğinin Türkiye’de olacağı söyleniyor. Hali hazırda beta programı yayında olan bu özelliği sınırla sayıda kullanıcı da kullanmaya başlamış durumdadır. Bu nedenle 60 saniyelik hikâye özelliğinin Türkiye genelinde bulunmadığını söylemek mümkündür. Bunun yanında 60 saniyelik özelliğin bulunduğu kısıtlı sayıda kişiden gelen geri bildirimlere bağlı olarak beta sürecinin tamamlanması ve özelliğin Türkiye kullanıcılarına da sunulması planlanıyor.

hosting kampanya

Söz konusu instagram özelliği sayesinde birçok insanın daha hızlı ve konforlu bir şekilde paylaşımlarını yapabilmesi sağlanmış olacak. Aynı zamanda kesik kesik paylaşımlar yapmak yerine bu özelliği kullanarak tek parça paylaşımlar yapabilmek de mümkündür. Siz de instagram ağında söz konusu paylaşımları yerine getiren yeni özelliği kısa süre içerisinde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu özellik sayesinde birçok insana ulaşarak beğeni ve takip kitlenizi genişletebilirsiniz.

Ülkemizde hizmet veren sosyal ağlardan birisi olan instagram ağında birçok insan arkadaşları ile vakit geçirebiliyor. Bu nedenle instagram ülkemizde geniş bir kitle tarafından yoğun olarak kullanılıyor. Aynı zamanda ülkemizde kullanımı giderek artan bu sosyal ağ para kazanma noktasında da sizlere avantajlar sağlıyor.

Siz de paylaşımlarınızı yerine getirme noktasında daha fazla özgürlük yaşamak istiyor iseniz, bu özelliği yakın zaman içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Yine söz konusu özelliğin kullanımı ile birlikte aynı zamanda reklam gelirleri de elde edebilirsiniz. İnstagram ağında kullanımı sayesinde siz de kısa sürede bu imkânlardan yararlanabilirsiniz. Reklam gelirlerinin yanı sıra bir instagram fenomenine dönüşmek istiyor iseniz bu özellikten yararlanabilirsiniz.

Instagram 60 Saniyelik Hikâyeler Nasıl Kullanılacak? 

Kullanım olarak normal hikâye paylaşma özelliğine yakın bir özellik gösteren bu özellik basit kullanımı ile dikkat çekiyor. 60 saniyelik hikâye paylaşma özelliği sayesinde aynı zamanda insanların kısa sürede daha kaliteli hikâyeler oluşturması da mümkün olacak. İlgili menülere eklenen bu özellik sayesinde ülkemizde birçok insanın kısa sürede daha fazla bu sosyal ağları kullanması ve daha fazla etkileşimde bulunması da sağlanacaktır.

Son zamanlarda birçok insanın beklentilerini karşılayan bu özellikler sayesinde siz de hızlı bir şekilde hayatınızda olup bitenleri yakınlarınız ya da hayranlarınız ile paylaşabilirsiniz. Yine paylaşım özelliği sayesinde birçok insanın ihtiyaç duyduğu bu yeni özellik ülkemizde henüz resmi olarak sunulmuş değildir.

Bu özellik kısa süre içerisinde sizlere sunularak kolay bir şekilde hikâye paylaşma özelliğinin aktif olarak yerine getirilmesi mümkün olacaktır. En iyi hikâye çözümlerini sizlere sunan instagram bu yeni özelliği ile birçok insanı da kendine çekecek gibi duruyor.

İnstagram sosyal ağında yer alan milyonlarca kişi tarafından kullanılan bu özellik sayesinde siz de beklentilerinizi karşılayan hikâye paylaşma özelliğini doyasıya yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda bu özelliğin kullanımı birçok noktada etkileşimi ve iletişimi arttıracağından dolayı bu özelliği kolay bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz şekilde kullanabilirsiniz. En iyi çözümleri kullanarak bu imkânlardan yararlanabilirsiniz. Sizlere hizmet veren bu sosyal medya ortamlarından kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Binance, GameFi Coin’ine Yatırım Yaptı

Epic Games Ücretsiz Oyun Dağıtımına Başladı