Nothing Phone Akıllı Telefon Piyasasında Dengeleri Değiştirmeye Geliyor

12 Temmuz 2022 tarihinde Carl Pei tarafından kurulan Nothing akıllı telefonu, kullanıcıların beğenisine sunulacak. Tanıtımı yapılacak olan bu telefon ile ilgili ilk görüntüler sosyal medyada yayınlanmaya başladı. Tasarımı ile bütün dikkatleri üstüne çekecek olan Nothing Phone herkes tarafından merakla bekleniyor.

Tasarımı İle Göz Dolduran Nothing Phone Öne Çıkan Özellikleri

İlk görseli yayınlanan ve Twitter hesabında yayınlandığı andan itibaren büyük bir talep ile karşılaşan Nothing Phone tasarımı ile göz dolduruyor. Görünüm itibari ile iPhone X’i andırıyor. Kamera haznesi dikkat çeken Nothing Phone kapağı da şeffaf özellikte. Bu özelliği sayesinde cihazın içerisindeki bütün sistemde gözler önüne seriliyor. Kablosuz şarj etme özelliğine de sahip olacağı özellikleri arasında. Şeffaf kapak, LED ışıklar, donanım özellikleri ve rakiplerini geride bırakmayı hedefleyen kamera özellikleri hepsi bu telefonda birleşmiş durumda.

domain kampanya
Nothing Phone

Nothing Phone Akıllı Telefon Işık Saçan Özellikleri İle Ön Planda

Nothing Phone 12 Temmuz itibari ile kullanıcıların beğenisine sunulacak. Tasarımını yapan ekibin içersin de bulunan büyük isimler dikkat çekiyor. Devamında ise Androide benzer Nothing OS modeli ile geleceği söylenen ve bu cihazın şu an Snapdragon 7 Gen1’den gücünü alacağının altı çiziliyor. Akıllı telefon sektöründe Nothing Phone; piksel A, Galaxy S FE ve One Plus North ile karşı karşıya kalacak ve yarışı kazanacağı benziyor.      

Daha piyasaya çıkmadan telefon tutkunları tarafından bütün özellikleri merak edilen Nothing Phone 12 Temmuz’da resmi olarak satışa çıkmasına az kala ön sipariş veriliş şekli ile de dikkat çekmeyi başardı. Özel bir davetiye kodu sistemi ile sipariş verilebilecek olan Nothing Phone piyasaya hızlı bir giriş yapacak. Diğer telefonlardan farklı olarak ışık saçan tasarımı ile daha satışa gelmeden gündeme oturan telefon, akıllı telefonlar arasında sağlam bir yere geleceğe benziyor.

Nothing Phone

Nothing Phone Satış Yöntemi İle Şaşırttı ve Dikkatleri Çekmeyi Başardı

Tasarım harikası olarak gösterilen ve ilk görüntüleri sosyal medya aracılığıyla kullanıcılara sunulan Nothing Phone beyaz LED ışıklara sahip. Iphone 12’ye çok benzediği söylenilen telefonun şeffaf bir arka kapağı var. 24 Haziran’dan itibaren ön sipariş işlemleri başlayan Nothing Phone için ilk 100 adet satış açık arttırma ile yapılacak. İlginç bir pazarlama stratejisi ile 12 Temmuz’da kullanıcıların beğenisine sunulacak olan Nothing Phone ismi ile de ön plana çıkıyor. Markanın üretici firmasının sahibi olan Carl Pei saha önce One Plus satışında da buna benzer bir yöntemle satış yapmış ve yine çok fazla talep gören bir telefon olarak ön plana çıkarmıştı.

Nothing Phone Almak İsteyen İlk 100 Kişi İçerisinde Yer Almak İsteyenler Ne Yapacak

Satışa sunulduktan sonra ilk 100 müşteriden biri olmak isteyen ve açık arttırmayla bu telefona sahip olmak isteyenler 25 $ gibi bir ücret ödeyerek özel bir kod alacak ve bu kod ile açık arttırmaya katılacak. Yaklaşık 48 saat boyunca teklif verebilecek olan satın almacılar şayet alımdan vazgeçerlerse kod için ödedikleri para kendilerine iade edilmeyecek. Açık artırmayı kazandıktan sonra telefona sahip olan kullanıcılara müzayede başında talep edilen 25 dolarlık ücret bir hediye çeki ile iade edilecek. Bu çek telefon için aksesuar alımında kullanılabilecek

mail hosting
Nothing Phone

Nothing Phone Fiyatları Ne Olacak ve Ne Zaman Satışa Girecek

Henüz net bir satış rakamı belirlenmemiş olan Nothing Phone ile ilgili bu pazarlama ve satış stratejisi daha önce One Plus satışında da uygulanmıştır. Nothing Phone CEO’su Carl Pei daha önce One Plus CEO’luğunu yapmış donanımlı bir yöneticidir. Üretici firma tarafından satış fiyatları henüz belirtilmediği gibi açık arttırmayla sahip olacak 100 kişiden sonra talep edenlere ne zaman satış yapılabileceği konusunda da henüz bir fikir beyan eden yok.  12 Temmuz da açık artırma ile satışa çıkacak olan ilk 100 müşterinin ödeyeceği ücretin belirleyici olacağı düşünülüyor. Bu kadar donanımsal özelliklere sahip olan ve sektörde en çok ilgi gören telefon markaları ile yarışan Nothing Phone için fiyatlar ne olur bilinmez ama gerek satış yöntemi gerekse yapılan tanıtımlar kullanıcılarda büyük merak uyandırdı.                    

domain kampanya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABD de USB-C’ Yi Zorunlu Yapmak İstiyor

Youtube Platformuna Yeni Düzenlemeler Geliyor