Logosu Hatalı Basılan iPhone 11 Pro Rekor Fiyata Satıldı

iPhone 11 Pro rekor fiyata satıldır. Az takipçili bir Twitter kullanıcısının söylemine göre , logosunun basımı doğru oranlanamadığı için hatalı basılan iPhone 11 Pro’nun servis ekibinin kontrolü sırasında bu hata gözlerinden kaçınca gündeme şaşırtıcı bir şekilde düştü.

Normal bir markada güvensizliğe bile yol açabilecek bu hata Apple ‘da dikkati üzerine çekmekle kaldı. 950 Dolar gibi bir ücrete alınabilecek iPhone 11 Pro , bu çok nadir rastlanacak hatayı anıya çevirmek isteyen bir Apple kullanıcısının normal fiyatının 3 katına mal oldu. Bu durumun gerçeklik payı henüz kanıtlanamadı, Apple ‘dan da detaylı bir açıklama gelmedi. Logosu hatalı basılan iPhone bir daha olur mu diye insanlar bekleyişe girmiş gibi görünüyor adeta.

logosu-hatali-basilan-iphone

Logosu Hatalı iPhone 11 Pro Nasıl Anlaşılır?

En başından en sonuna kadar yoğun kontrollerden geçen iPhone , sadece belli belirsiz bir apple logusunun  birkaç santim yukarıya doğru basılmasından kaynaklanıyor. Logosu hatalı basılan iPhone bazen orijinal telefon olmamasından kaynaklı hatalardan birisi de olabilir. Eğer özellikle 2.el bir iPhone alacaksanız ,bazı dikkat etmeniz gereken özellikler olacak.

hosting

Her telefonun , her insana özgü kimlik numarası gibi bir IMEI kodu bulunuyor, herhangi bir Android kullanıcısı iseniz bunu e-devlet sisteminden sorgulayabilirsiniz fakat bu şüpheyi bir Android değil de iPhone ‘da yaşıyorsanız o zaman iTunes uygulamasından yakalayabilirsiniz. Normalde bir iTunes uygulaması açtığınızda elinizdeki telefonla eşleşmesi beklenir fakat bunu sağlamıyorsa, iPhone’nun orjinalliğini sorgulamanız gerekir. Ya da sadece bir 100 binde 1 görülebilecek bir logusu hatalı basılan iPhone telefondur.

Logosu hatalı basılan iPhone 11 Pro için 3 katı bir ödeme yapmak ne kadar mantıklı sorgulanabilir olsa da  onun yerine daha üst modelleri almayı tercih edecek bir kitle daha yoğun olacaktır diye düşünülüyor.

hosting kampanya

Güncel iPhone Telefon Modelleri ve Fiyatları

iPhone 12 max Pro ; En güncel ve Apple’ın en gelişmiş telefonu olması ile birlikte eklenen özellikleri size profesyonel fotoğraf çekimi sunarken, estetik olarak kenar bölümlerini en ince hale getirip, ekrana daha fazla alan açılmış, A14 Bionic çip ile de en hızlı çip olarak boy gösteriyor. Logosu hatalı basılan iPhone 11 Pro fiyatına alabileceğiniz daha fazla özellik sunan bu iPhone 12 max pro’nun 4 farklı renk seçeneği bulunuyor ve Apple 15.000 TL gibi bir başlangıç fiyatıyla kullanıcıya sunuyor.

iphone 11 max pro

iPhone 12 ; iPhone 12 ‘yi Max Pro’dan başlıca özelliklerden birisi , 5.4 inc ve 6.1 inc olması. iPhone Max Pro’ya göre ortalama 6.7 ve 6.1 olarak değişen iPhone Max Pro kavrayışıyla bir fark atıyor. Çift mercekli bir kameraya sahip olması yine  tercih sebebi oluyor. Fakat bu İPhone’da 12 Max Pro’daki gibi gece modu çekim özelliği yok. Yine de en iyi seviyede olan İPhone 12 ‘nin fiyatı 10.000 TL.

iPhone 11;  6 farklı renk seçeneği sunan iPhone 11 , logusu hatalı basılan İPhone ‘a göre maliyeti tabi ki 3 ‘te 1’i fiyatına ulaşabilirsiniz. A13 Bioinic çip özelliğine sahip olan  bu İPhone çift kamera özelliği taşıyor. Fakat bu telefonda gece modu portre çekimi ve Arge deneyimi mevcut değil. Logosu hatalı basılan iPhone 11 Pro’yu üst ve alt segmentleriyle kıyaslandığında maxsimum ekran parlaklığı, çözünürlük ve pil ömrünün 18 saat olması ile Apple’ın en alt yeni çıkan İPhone’larının bile ne kadar teknolojinin ilerisinde olduğunu ortaya koyuyor .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cardano Nedir? (ADA) Cardano Yatırımcılığı Nasıl Yapılır?

NASA’nın Mars Helikopteri, İlk Uçuşunu Tamamladı | Ingenuity