Skywell Hybrid SUV Mayıs’ta Türkiye’de

Yeni modelini sunmakta olan Skywell markasına ait Hybrid SUV HT-i modeli, yenilenmişi motor gücü ve farklı özellikleri ile dikkat çekiyor. Türkiye’de eylül ayı içerisinde satışa sunulacak olan aracın yeni pek çok özelliği bulunuyor. Türkiye içerisindeki satış işlemlerine 2021 yılı sonrasında başlayan ve güçlü bir yer edinmek isteyen Skywell, bu yeni çıkan araç modeliyle de Türkiye’deki ürün seçeneklerini ve gamını genişletmeyi hedefliyor.

Pek çok kişi tarafından tercih edilen ve güvenilir araç markaları arasında görülen Skywell’in yeni çıkan modeliyle ilgili pek çok araştırma yapılıyor. Türk müşteriler ürünün eylül ayında Türk piyasa satışına başlamasını beklerken, ürünün sahip olduğu motor ve işlemci güçlerini de araştırarak ürün hakkında fikir sahibi olmayı hedefliyor. Türk müşteriler ve araştırmacılar tarafından ürünün en dikkat çeken özelliği ise aracın 1267 kilometre menzile sahip olması olarak görülüyor.

domain kampanya
Skywell Hybrid SUV

SUV HT-i Modeli Özellikleri

Kullanıcı beğenisine sunulan ve piyasaya sürülen yeni Skywell Hybrid SUV HT-i modeli müşteriler tarafından merak ediliyor ve sıklıkla araştırılıyor. Pek çok yeni özelliğe sahip olan bu modelin en önemli özelliği olarak ise uzun menzilli yolculuk yapabilmesi ve uzun yol performansının son derece fazla olması görülüyor. Araçta dikkat çeken özellikler arasında 81 kW (116 hp) güç ve 135 Nm tork üretebilen 1,5 litre atmosferik benzinli ünite sistemleri de yer alıyor. Aracın bu uzun süreli kullanıma uyumluluğu ve yüksek motor gücü, pek çok takipçinin merakını cezbediyor.

Ürün gamını yükseltmek isteyen ve bu sebeple de yeni modelini duyuran Skywell, piyasaya yeni sürmüş olduğu Hybrid  SUV HT-i modeli özellikleri ile dikkatleri üzerine topluyor. Bu ürünün dikkakt çeken bir diğer özelliği de 33 kWsa batarya paketine sahip olması olarak biliniyor. Aynı zamanda aracın özellikleri incelendiğinde saf elektrikli sürüş menzili olarak ise 200 kilometre kapasitesi olduğu görülüyor. Büyük bir avantaj ve hız sağlayan bu özellikler sebebiyle Skywell’in bu modeli T,rkiye’de de büyük bir heyecanla bekleniyor.

Yüksek performans, teknolojik altyapı gibi avantajlar sağlayan ve enerji geri dönüşümü sağlayan bu aracın pek çok farklı özelliğine ve avantajına rastlamak da mümkündür. Aracın şimdiden sıkı takipçisi olan kişilerin bu sebeple Skywell Hybrid SUV HT-i modeli avantajları hakkında araştırma sürecine giriştiği görülmektedir.

Skywell Hybrid SUV HT-i Modeli Fiyat Aralığı

Yeni satışa sunulan bu ürün hakkında merak edilen detaylardan bir tanesi de ürünün piyasaya sunulma ve satın alma fiyatlarıdır. İncelendiğinde Skywell Hybrid SUV HT-i fiyatı hakkında net bir piyasa değeri belirlenemediği görülmektedir. Eylül ayında satışa sunulacak olan bu aracın piyasa değeri o dönemki kdv fiyatlarına göre belirleneceği için net bir fiyat tanımı yapmak mümkün olmamaktadır.

mail hosting
Skywell Hybrid SUV

Piyasaya oranla son derece avantajlı olacağı ve piyasa fiyatlarına oranlayınca oldukça uyguna denk geleceği düşünülüyor. Skywell tarafından finanse edilen ve piyasaya sürülecek olan Skywell Hybrid SUV HT-i güncel fiyatı, eylül ayı itibariyle güncellenerek Türkiye araba piyasasına uyumlu bir şekilde açıklanacak. Büyük bir merakla beklenen ve pek çok müşteri tarafından takip edilen bu ürünün fiyatı şu an için Türkiye fiyatlandırma sistemine göre belirlenmiş durumda değil. Yine de pek çok müşterinin sahip olduğu özellikler sebebiyle bu aracı tercih edeceği biliniyor. Şimdiden 300’ü aşkın total sipariş almış olan aracın, Türkiye içerisinde de güzel oranlarla satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

domain kampanya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sony Xperia 1 IV Devrim Niteliğinde Bir Kamera ile Donatılmış Olarak Geliyor

ABD de USB-C’ Yi Zorunlu Yapmak İstiyor