WordPress Eklentisi LiteSpeed Cache ile Siteleriniz Artık Çok Daha Hızlı!

WordPress eklentisi olan LiteSpeed Cache, önbellekleme ve optimizasyon fonksiyonlarıyla öne çıkan yeni bir web site hızlandırma modülüdür. Performans açısından Apache web server yerine tercih edilen, LiteSpeed web serverına ait olan LiteSpeed Cache eklentisi WordPress alt yapısını kullanan web sitelerinde performans artışını amaçlıyor.

Sitenizin açılış hızı ile sayfalar arasında geçiş esnasındaki yüklenme hızı ziyaretçilerin sitenizde daha fazla vakit geçirmesine ve memnun kalmaları durumunda yeniden ziyaret etmelerine yol açar. Sitenizde uzun süre vakit geçiren ve sitenizi yeniden ziyaret eden ziyaretçiler sayesinde, siteniz Google aramalarında sıralamalarda yükselecek ve organik trafiğinin artmasında önemli rol oynayacaktır.

Sunucularımızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz LiteSpeed Cache eklentisi, herhangi bir yazılımı değil, doğrudan web sunucusu üzerinde önbellekleme işlemi gerçekleştirir.

Sunucularımızda LiteSpeed Cache eklentisini kullanabilmek için destek bileti oluşturarak, modülün aktif edilmesini istediğiniz hosting hizmetinizi belirtiniz.

LiteSpeed Cache WordPress Genel Özellikleri

  • Sunucu Seviyesinde Genel ve Özel Önbellekleme
  • Görsellerin Optimizasyonu
  • URL Tarama Sistemi (Web Crawler)
  • CSS / JavaScript / HTML Sıkıştırma
  • CSS / JavaScript Kombinasyonu
  • HTTP / 2 Push
  • İçerik Dağıtım Ağ Desteği
  • Tarayıcı Önbellek Desteği
  • Veritabanı Optimizasyonu

Ücretli olarak satılan cache eklentilerinin sonuçları ile kıyaslandığında daha iyi sonuçlar elde edilen LiteSpeed Cache hizmetini Alastyr’da barındırdığınız tüm linux web hosting paketlerinde ÜCRETSİZ  olarak kullanabilirsiniz.

WordPress üzerinde önbellekleme sağlayabileceğiniz diğer eklentiler ile LiteSpeed Cache arasındaki özelliklerin karşılaştırılma sonucunu sizde merak ediyorsanız, tabloyu inceleyebilir ve eklentinin ayrıcalıklarını yaşamak için hemen bizimle iletişime geçip eklentinizin ücretsiz olarak aktif edilmesini isteyebilirsiniz.

Litespeed ve Diğer Eklentilerin Karşılaştırması

LiteSpeed Cache WordPress Eklentisi Nasıl Kurulur?

WordPress yönetici paneli üzerinden LiteSpeed Cache eklentisini kurarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kuruluma başlamak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek, eklentiyi hızlı bir şekilde kurabilirsiniz.

Eğer aktif olarak kullandığınız bir cache eklentisi bulunuyorsa, LiteSpeed Cache eklentisini aktifleştirmeden önce diğer eklentinizi devredışı bırakıp kaldırdığınızdan emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LiteSpeed Cache ile Daha Hızlı OpenCart

LiteSpeed Cache ile Daha Hızlı OpenCart

Alastyr'da Let's Encrypt ile Ücretsiz SSL Sertifikası Sahibi Olun

.TR Uzantılı Alan Adları İçin Belge Nasıl Yüklenir?