Alastyr - Web Hosting'de Aradığınız Performans!

Satış Ortaklığı

Alastyr satış ortaklığı (affilate) sistemi ile refansınızla gelen tüm kullanıcıların yaptıkları satış işlemlerinden size özel oranlarda kazanç sağlayabilirsiniz.

Satış Ortaklığı

Banner, indirim kupunu veya bağlantılarımızdan birini potansiyel müşterilerin görebileceği bir konuma yerleştirin ve reklamlarınız üzerinden gerçekleştirilen her hosting, reseller, VPS veya VDS satışından ömür boyu %15'a varan kazanç elde edin.

Katılın

Kazanmak için ücretsiz olarak ortaklık hesabınızı aktif edin.

Tanıtın

Uygun yöntemlerden biri ile bizi potansiyel müşterilere tanıtın.

Kazanın

Sadece bir kez değil, ömür boyu %15 a varan kazanç elde edin.

Yıllar Boyu Kazanç

Alastyr ürünleri yüksek kaliteli ve uygun fiyatlıdır, ayrıca yüksek müşteri memnuniyeti oranı sayesinde yönlendirdiğiniz müşteriler uzun yıllar boyunca hizmet almaya devam edecektir. Yönlendirdiğiniz müşteriler alışverişlerinden, ortağımız olarak sizde yıllar boyu kazanmaya devam edeceksiniz.

Alternatif Kazanç Yöntemleri

Satış ortaklığı programımız sadece referans link ile sınırlı değildir. Potansiyel müşterileri sadece herhangi bir sayfamıza referans kodu ile göndererek, size verebileceğimiz banner veya hazır text mesajlar ile yada kendiniz özelleştirebileceğiniz size tanımlanmış indirim kuponlarını dağıtarak bize yönlendirebilirsiniz.

Her Satıştan Kazanın

Yönlendirdiğiniz her müşteri sizin için kalıcı bir kazanç kaynağıdır, müşterilerin sadece ilk satın aldıkları ürünlerden değil, ömür boyu her satın aldığı ortaklık sistemine dahil üründen kazanmaya devam edin. Ürünlerimizin komisyon oreanları hakkında bilgi almak için, lütfen "Sıkça Sorulan Sorular" bölümünü ziyaret edin.

Şimdi kazançlı bir ortaklık için programımıza katılın, 5 USD değerinde hoşgeldin bonusu fırsatını kaçırmayın.

Şimdi kazançlı bir ortaklık için programımıza katılın, yeni kullanıcılarımız için tanımladığımız 5 USD değerinde hoşgeldin bonusu fırsatını kaçırmayın.

person_add Satış Ortaklığı Programına Katıl

Sıkça Sorulan Sorular

add remove

help_outline Satış Ortaklığı Nedir?

Alastyr satış ortaklığı programı, programa dahil olan ortakların referansı ile üye olan kullanıcıların yaptıkları alışverişlerden komisyon kazandıran bir sistemdir.

Alastyr ortaklık sistemi, diğer ortaklık sistemlerinden farklı bir sistemle çalışmaktadır. Standart ortaklık sistemlerinde, ortağın referansı ile alışveriş yaptığında komisyon kazanılır. Alastyr ortaklık sisteminde referans ile siteye üye olan kullanıcın hesabı, satış ortağının hesabına bağlanır. Bu sayede üyenin yenileme yaptığı süre boyuca her yaptığı alışverişte ve hizmet yenilemelerinde satış ortağımız para kazanmaya devam eder.

add remove

help_outline Satış Ortaklığı Nasıl Çalışır?

Alastyr üyelerinin tamamı müşteri panellerinden ortaklık hesaplarını aktif edebilirler. Ortaklık hesapları aktif olan kullanıcılar bir ORTAKLIK NO (AFFILIATE ID) sahibi olurlar.

AFFILIATE ID ile siteye yönlendirilen tüm ziyaretçilerin bilgisayarlarına ziyaretçiyi 30 gün takip edecek bir cookie bırakılır. Ziyaretçi 30 gün içinde üye olduğu taktirde ortak hesabına bağlanır. Ayrıca üyelik sırasında "Referans Kodu" alanına AFFILIATE ID girilerek yapılan üyeliklerde de üye satış ortağının hesabına bağlanır.

Ortaklık sisteminden kazanç sağlayabileceğiniz bir diğer yöntem, ortaklık panelinizden oluşturabileceğiniz indirim kuponlarını potansiyel müşterilere dağıtmaktır. Bu yöntemde de diğer yöntemler gibi sizin indirim kuponunuzu kullanan üye hesabı sizin ortaklık sisteminize bağlanır.

add remove

help_outline Hangi Ürünlerden Kazanç Elde Edebilirim?

Web hosting ve reseller hosting paketlerinden %15, VPS ve VDS hizmetlerinden %10 kazanç elde edebilirsiniz. Alan adı ve SSL sertifikası gibi hizmetler için komisyon kazanamazsınız.

add remove

help_outline Web Sitem Olmadan Kazanç Elde Edebilir miyim?

Ortaklık sistemimize katılmak ve kazanç elde etmeye başlamak için web sitesi sahibi olmanız gerekmez. Referans kodunuzu tanıdıklarınızla paylaşarak veya Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşarak, sizin referansınız aracılığıyla alışveriş yapan kullanıcılar için kazanç elde edebilirsiniz.

add remove

help_outline Hak Ettiğim Kazancı Ne Zaman Alabilirim?

Tüm hizmetlerimizde müşterilerimizin belli bir süre koşulsuz iade hakkı vardır. Yönlendirdiğiniz müşterinin alışverişlerinden kazanç hak etmeniz için bu iade sürecinin tamamlanması gerekmektedir. Ayrıca müşterilerimiz geçerli bir sebep sunarak hizmetlerini iptal edip yaptıkları ödemeyi geri alabilirler, bu durumda iade edilen ödemeden hak ettiğiniz kazanç hesabınızdan düşülür. Hesabınızda yeterli bakiye olmaması durumunda, hesabınıza eksi bakiye olarak yansır.

Hesabınızdaki tutar 20 USD limitine ulaşması halinde, kazancınızı Alastyr kredisi olarak tanımlatıp bu krediyi Alastyr alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca hesabınızdaki bakiye 30 USD limitine ulaştığında bakiyenizi banka hesabınıza çekebilirsiniz. Bakiyeler banka hesabınıza ödeme talebi oluşturduktan sonraki ilk pazartesi ödenir. Ödeme gününün resmi tatil gününe denk gelmesi durumunda ödemeniz tatil sonrası 2 iş günü içinde hesabınıza aktarılır.

add remove

help_outline Satış Ortaklığı Kuralları

Üyeler, beyan edilen bilgilerin doğruluğunu ve bununla ilgili sorumluluğu tek taraflı olarak kabul ederler. Alastyr, beyan edilen bilgilerin doğruluğunu teyit etmekle ytükümlü değildir.

 1. Alastyr, üyelik bilgilerinde şüpheli bir durumla karşılaşması durumunda ilgili kişiden bilgileri belgeleyerek doğrulamasını isteyebilir.
 2. Yanlış beyanla üye olduğu tespit edilen kullanıcıların üyelikleri, aldığı hizmetler ve hak edişleri geriye dönük olarak iptal edilir.
 3. Yanlış beyanla ortaya çıkacak hukuki sorunlarda tüm sorumlu tek taraflı olarak beyanı yapan üyedir. Alastyr, bu konuda hiçbir biçimde sorumlu değildir.
 4. Yasalara ve genel ahlaki kurallara uygun olmayan içeriğe sahip siteler üzerinden gönderilen referanslar geçersizdir. Bu tür sitelerden üye gönderen ortakların bakiyeleri silinip ortaklık hesapları kapatılır.
 5. Alastyr, Satış Ortaklığı Programı’na dâhil olan sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
 6. Spam ve diğer illegal yollarla üye yapan, yaptıran kişilerin üyelik ve hak edişleri silinecektir. Alastyr olarak spam içeriklere asla tolerans göstermiyoruz.
 7. Üyeliği onaylanmayan veya şüpheli görülen kişilerin üyeliğinden komisyon kazanılamaz.
 8. Alınan ürün, servis veya hizmete itiraz ve bu yönde ücret iadesi talebi gelir ise alışveriş nedeniyle hesabınıza eklenen satış ortaklığı kredi payı hesabınızdaki bakiyeden düşülecektir.
 9. Alastyr, Satış Ortaklığı Programına ilişkin şartlarda gerekli gördüğü değişiklikleri haber vermeksizin yapma hakkına sahiptir.
 10. Alastyr Satış Ortaklığı Programına dahil olan herkes, bu kuralları kabul etmiş sayılır.
 11. Komisyon oranları standart olarak tüm servislerde %10'dur. Yenilenen satış ortaklığı programı ile bu oran %15'e yükseltilmiştir. Alastyr gerekli gördüğü durumlarda komisyon oranını %10'a çekme hakkını saklı tutar.

Çözüm Odaklı 7/24 Destek

Satış öncesi ve sonrası, tüm hizmetleriniz için teknik ekibimize 7 gün 24 saat ulaşarak, her konuda yardım alabilirsiniz.

Haber Bülteni Aboneliği

Yeni ürünler, güncel kampanyalar ve Alastyr hakkında tüm gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun.