Dedicated Sunucu

Dedicated sunucu kiralama servisi. Tam yedekli ve güncel donanımlar ile kesintsiz performans. Hızlı, ekonomik ve kararlı fiziksel sunucu kirala.
  • Yeni Nesil Donanımlar
  • %100 SSD Strorage Performansı
  • Ücretsiz Kontrol Paneli
  • Anında Kurulum ve Hemen Teslim
ÜRÜN ADI İŞLEMCİ RAM DİSK TRAFİK FİYAT
Cloud-1G 1 Core 1GB 10GB SSD DİSK Limitsiz*
$4.89₺92.91
$3.42₺65.04/Ay
shopping_cart Sipariş Ver
Cloud-2G 1 Core 2GB 20GB SSD DİSK Limitsiz*
$8.69₺165.11
$6.08₺115.58/Ay
shopping_cart Sipariş Ver
Cloud-3G 2 Core 3GB 40GB SSD DİSK Limitsiz*
$16.29₺309.51
$11.40₺216.66/Ay
shopping_cart Sipariş Ver
Cloud-4G 25% Sepet İndirimi 2 Core 4GB 60GB SSD DİSK Limitsiz*
$19.59₺372.21
$13.71₺260.55/Ay
shopping_cart Sipariş Ver
Cloud-6G 25% Sepet İndirimi 4 Core 6GB 80GB SSD DİSK Limitsiz*
$29.99₺569.81
$20.99₺398.87/Ay
shopping_cart Sipariş Ver
Cloud-8G 25% Sepet İndirimi 4 Core 8GB 120GB SSD DİSK Limitsiz*
$41.39₺786.41
$28.97₺550.49/Ay
shopping_cart Sipariş Ver
Cloud-12G 25% Sepet İndirimi 6 Core 12GB 160GB SSD DİSK Limitsiz*
$54.49₺1035.31
$38.14₺724.72/Ay
shopping_cart Sipariş Ver
Cloud-16G 8 Core 16GB 200GB SSD DİSK Limitsiz*
$76.19₺1447.61
$53.33₺1013.33/Ay
shopping_cart Sipariş Ver
Cloud-24G 8 Core 24GB 300GB SSD DİSK Limitsiz*
$108.99₺2070.81
$76.29₺1449.57/Ay
shopping_cart Sipariş Ver
Cloud-32G 16 Core 32GB 400GB SSD DİSK Limitsiz*
$139.99₺2659.81
$97.99₺1861.87/Ay
shopping_cart Sipariş Ver

* Aylık 10 TB adil kullanım limiti bulunmaktadır sonrasında hattınız 10Mbit/s olarak limitlenir.

Dedicated Server Ayrıcalıklı Özellikleri

Fiziksel Sunucularımız ile birlikte yüksek sunucu performansına sahip olarak, iş sürekliliğinizi daha kesintisiz ve yönetilebilir ortama taşıyabilirsiniz.

Veri Merkezlerine Özel Güncel Donanımlar

Tüm fiziksel sunucu servislerimiz, verimerkezleri için özel olarak üretilen DELL, Cisco ve SuperMicro gibi güçlü sunucular üzerinden hizmet vermektedir. Ayrıca Intel ve AMD tarafından tamamen kurumsal kullanıma uygun şekilde üretilen işlemcilere sahiptir. SSD Diskler, kişisel bilgisayarlarda bulunan disklerden çok daha farklı bir yapıya sahiptir. Güçlü SSD diskler ile oluşturulan SSD Storage mimarisi veri yazma ve okuma hızlarıyla projeleriniz üzerinden çalışırken en iyi performansı sunar

Her seviyede web projeniz için oluşturulan on farklı fiziksel server planı ile en ideal kaynaklarla ve en uygun fiyatlarla projelerinize başlayabilir, projenizin büyüdükçe ihtiyacınız olan kaynaklara yine en iyi fiziksel sunucu fiyatları ile devam edebilirsiniz.

Yeni Nesil Verimerkezi Teknolojisi

Verimerkezi operasyonları, bulut servis sağlayıcılar için kritik öneme sahiptir. Kendi verimerkezine sahip bulut servis sağlayıcılar, sunucu kurulumları, donanım değişiklilkleri, ISS bağlantılarının stabil çalışması, kullanıcı isteklerinin çok daha kısa sürede gerçekleştirebilir. Kullanıcılarımızın aradıkları kesintisiz, yüksek performanslı ve isteklerine anında vevap bulabilecekleri bir dedicated server servisi sunabilmek için tüm sunucu altyapımızı, İzmir'de bulunan ve en güncel teknolojiler ile donatılmış kendi verimerkezimize taşıdık.

Alastyr Verimerkezi enerji, iklimlendirme ve fiber internet altyapısı ile uçtan uca yedekli olarak çalışır. 5 farklı ISS üzerinden alınan 35 Gbit internet hattı ile kesintisiz erişim sunmaktadır. Güvenli veri yönetimi için Firewall ve IPS donanımları bulunmaktadır. Olası dış tehditlere karşı, yurtiçi ve yurtdışı operatörlerden alınan gelişmiş anti-ddos servisleri kullanılmaktadır. Alastyr Datacenter'da yer alan tüm sunucular, sistem mühendisilerimiz tarafındna 7/24 monitor edilmektedir.

Kurumsal Seviye Sunucu Donanımları

Alastyr fiziksel sunucularının sahip oldukları en önemli özelliklerden bir tanesi tüm donanımların, veri merkezi ve iş istasyonları için özel olarak tasarlanan kurumsal sunucu donanımlarından oluşuyor olmasıdır. Yeni nesil donanımlarımız ve en güncel yazılımlarımız ile web projeleriniz, iş istasyonlarınız ve kullandığınız tüm sistemler için en uyumlu ve güçlü sunucu alt yapısına sahip olabilirsiniz. 7/24 monitor edilen network alt yapımız ile sunucularınız her an kontrol altındadır ve olası her türlü durumda anında müdahale edilerek sistem ve veri güvenliğiniz üst seviyede sağlanır. Alastyr Dedicated Server hizmetinde, ihtiyacınız halinde tüm donanımları, internet bant genişliğini ve sunucunuzun sahip olduğu diğer tüm kaynakları teknik ekibimiz ile 7/24 iletişime geçerek anında yükseltebilir, sunucu kaynakları üzerinde dilediğiniz güncellemeler yapabilirsiniz.

Hizmetinizi Birlikte Seçelim

Paket seçiminizde size yardımcı olmak için
7/24 Buradayız.

Projenizin ihtiyaçlarını birlikte belirleyerek, en ideal kaynaklara sahip hosting paketi ile maksimum verim ve minimum maliyete sahip web hosting paketine sahip olun.

Lütfen Ad alanını doldurunuz. Lütfen Soyad alanını doldurunuz. Lütfen telefon numarası alanını doldurunuz.

Dedicated Server İçin Aradığınız Tüm Özellikler

Geliştirilmiş yeni nesil network alt yapısı, güncel donanımları ve üstün performansı ile dedicated sunucu servislerimizin ayrıcalıklı özelliklerine sahip olun.

Anında Aktivasyon

Ödeme işleminin hemen ardından kurulum tamamlanır ve bilgileriniz mail olarak tarafınıza iletilir.

SSD Storage Performansı

Tüm cloud sunucularımız %100 SSD Storage teknolojisi ile üstün performans sunmaktadır.

Esnek Kaynak Yönetimi

Fiziksel sunucu kaynakları yeterli gelmediğinde kesinsiz kaynak arttırımı yapabilirsiniz.

100MBit Internet Hattı

Tüm fiziksel sunucularımızda kesinti yaşamamanız için 100MBit/s hızında bant genişliği sağlanmaktadır.

Gelişmiş Sunucu Yönetimi

Alastyr kontrol panel üzerinden sunucunuz üzerinden tüm işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

7/24 Ticket Desteği

Profesyonel ekibimiz, ihtiyaçlarınız olan her anda size destek olmak için hazır.

Daha Fazla Detay mı Lazım?

Endişelenmeyin, sizin için buradayız.

Blogdan Son Haberler

Türkiye'nin en kapsamlı ve güncel Hosting Blog'u ile ürün, hizmet ve sektörel haberlere göz atın.

Sıkça Sorulan Sorular

Fiziksel sunucu paketlerimiz ile ilgili tüm detaylar burada.
add remove

help_outline Bulut Sunucu Nedir?

Bulut sunucu, yüksek performanslı sunucuların sanallaştırma teknolojisi ile RAM, Disk, CPU gibi kaynaklarının sanal ortamdan elde edildiği ve kolaylıkla ihtiyaçlara uygun hale getirilebildiği cloud server kiralama hizmetidir. Cloud sunucu altyapısı %100 yedekli olarak çalışır. Sanallaştırma teknolojisinin vermiş olduğu avantaj sayesinde, donanımsal artırma ya da azaltma gibi işlemlerde herhangi bir kesinti yaşanmaz. Bulut sunucu kiralama servislerinde, sunulan kaynaklar, paylaşımsızdır. Bu sayede en yüksek performans ile çalışır.
add remove

help_outline Bulut Sunucu Kurulumu Ne Kadar Sürede Gerçekleşiyor?

Cloud server kurulumu seçilen sunucu özelliklerine göre değişmekle birlikte 5 ila 30 dakika arasında gerçekleşmiş oluyor. Tüm kurulumlar, bulut sunucu satın alma adımlarından hemen sonra otomatik olarak gerçekleşiyor.
add remove

help_outline Cloud Server Yedekleme Hizmeti Sunuyor musunuz?

Evet, tüm Cloud Sunucu servislerimizde yedekleme hizmeti verilmektedir. Seçilen bulut sunucu servisine göre belirli periyorlarda tüm sunucunun yedekleri alınmaktadır. Yedekleme hakkında daha fazla bilgi almak için teknik destek ekimibize 0850 850 4678 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde, Destek Bileti ile 7/24 ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Yedekleme hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
add remove

help_outline Hangi İşletim Sistemleri Bulunmaktadır?

Alastyr Bulut Sunucularda, Ubuntu, Debian, CentOs ve Windows işletim sistemi seçenekleri yer almaktadır. İşletim sistemi seçimini, cloud server satın alma adımları sırasında yapabilirsiniz.
add remove

help_outline Bulut Sunucu Yönetimi İçin Kontrol Paneli Sağlıyor musunuz?

Alastyr cloud sunucu hizmetlerinde müşteri panelinizden erişeceğiniz sunucu yönetim paneli üzerinden cPanel, Plesk, Webuzo, Webmin, Interworx, ISPConfig3, VestaCP ve CentOS Web Panel kurulumlarını gerçekleştirebilirsiniz. Panel Kurulumu hakkında daha detaylı bilgilere buradan ulaşabilrisiniz.
add remove

help_outline Neden Bulut Sunucu Almalıyım?

  • Özel konfigurasyon gerektiren bir yazılıma sahipseniz,
  • Paylaşımlı hosting vb. hizmetlerde CPU, RAM gibi kaynak kullanım kısıtlamalarına takılıyorsanız,
  • Web sitelerinize ait yönetim tamamen size ait olmasını istiyorsanız,
  • Sunucu hizmetinizin limitleri doğrultusunda daha fazla çalışma yapmak istiyorsanız BulutSunucu hizmetlerini tercih etmelisiniz.
add remove

help_outline Hangi Bulut Sunucuyu Satın Almalıyım?

Bulut sunucu seçimi için en önemli kriter web projenizin kaynak ihtiyaçlarıdır. Projenizin ihtiyacı olan disk alanı, çalışacak olan özelliklerin kaynak tüketimine göre değişen RAM ve CPU ihtiyaçları cloud sunucu seçiminde önemli rol oynamaktadır. Ayrıca, projenizin altyapısına göre Linux ya da Windows işletim sistemi seçeneklerinden birine karar vermelisiniz. Eğer sunucu seçiminde kararsız kaldıysanızteknik destek ekimibize 0850 850 4678 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde, Destek Bileti ile 7/24 ulaşarak projenize %100 uyumlu bulut sunucu seçimi için bilgi alabilirsiniz.
add remove

help_outline Bulut Sunucu ile VPS Arasındaki Fark Nedir?

Bulut Sunucu hizmetini VPS Server hizmetinden ayıran en büyük farklar, satın almış olduğunuz sunucu özelliklerin tamamını kullanabilmeniz ve bu özelliklerin diğer sunucular ile paylaşılmamasıdır.Bulut sunucular, diğer sunuculardan etkilenmeden tamamen izole şekilde çalışmaktadırlar. VPS Sunucu hizmetinde, sanallaştırma yapısı gereği Windows işletim sistemi bulunmamaktadır. Bulut sunucu hizmetinde tüm sunucu paketlerinde 100 MBit hat bulunurken, Paylaşımlı Sunucu paketlerinde satın alacağınız pakete göre farklılık göstermektedir.
add remove

help_outline Bulut Sunucular Hangi Veri Merkezinde Yer Alıyor?

Tüm bulut sunucu servislerimiz, kendi bünyemizde yer alan ve tamamı yedekli olarak çalışan internet, enerji ve soğutma altyapısına sahip Alastyr Veri Merkezi üzerinden servis sağlamaktadır. Tüm sunucularımızın kendi veri merkezimizde yer alması, operasyonel süreçlerin hızlı olması, olası her türlü durumda en kısa sürede müdahale ve kullanıcı isteklerinin anında gerçekleştirilmesi açısından büyük avantaj sağlamaktadır.
add remove

help_outline Bulut Sunucu Yönetiminde Yardımcı Oluyor musunuz?

Sunucu hizmetlerinde yönetim tamamen müşteriye aittir. Alastyr müşteri paneli aracılığı ile sunucu hizmeti kolayca yönetilebilir. Müşterimiz sunucu hizmetinde destek talep etmesi durumunda konu ile ilgili inceleme gerçekleştirilir ve duruma bağlı olarak SLA (Sunucu Destek) paketi önerisinde bulunabilir. Bulut Sunucu Yönetim Paneli hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Çözüm Odaklı 7/24 Destek

Satış öncesi ve sonrası, tüm hizmetleriniz için teknik ekibimize 7 gün 24 saat ulaşarak, her konuda yardım alabilirsiniz.

Haber Bülteni Aboneliği

Yeni ürünler, güncel kampanyalar ve Alastyr hakkında tüm gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun.