1$ = ₺9.25
1 Kullanıcı bu dökümanı faydalı buldu
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

Hosting Paketimi Daha Düşük Veya Daha Yüksek Bir Pakete Nasıl Geçirebilirim?

Hosting Paketimi Daha Düşük Veya Daha Yüksek Bir Pakete Nasıl Geçirebilirim? ; Alastyr üzerinden satın almış olduğunuz hosting paketini müşteri paneli üzerinden direkt olarak düşürme yapabiliyorsunuz. Sırayla aşağıdaki adımları takip ederek işlem gerçekleştirebilirsiniz;

Alastyr Müşteri paneline giriş yapın


https://www.alastyr.com/secure/clientarea.php hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Hesap bilgilerinizi hatırlamıyorsanız lütfen bizimle iletişim kurun.

hosting paket yükseltme alastyr

Hizmetlerim Menüsüne tıklayınız. Açılan menüden "Bayi Hesaplarım" sekmesine tıklayınız.

hosting paket upgrade

İlgili hizmeti seçiniz ve detaylarını görüntüleyiniz.

Alastyr Bayi Hosting Paketleri

Sol menüden Upgrade/Downgrade - Paket Yükseltme Düşürme bağlantısına tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada hosting hizmetiniz yükseltmek veya düşürmek istediğiniz hizmeti seçerek, oluşacak fark faturasını ödemeniz gerekmekte. Ödeme işlemini yaptıktan sonra otomasyon sistemi tarafından paket değerleri otomatik olarak güncellenecektir. Bu işlem sırasında hizmetinizde herhangi bir kesinti olmayacaktır. Yükseltme/Düşürme işlemleri yalnızca paketler arasında yapılabilir. Örneğin; bireysel web hosting paketi, bayi hosting paketi olarak yükseltme veya düşürme yapılamaz.

Önemli : Ödeme döngüsü yıllık olan hizmetlerde (Piko-Nano-Mikro) yükseltme işlemleri bir üst paket içinde yıllık olarak yapılmalıdır.