1$ = ₺9.25
1 Kullanıcı bu dökümanı faydalı buldu
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

Alastyr'dan Nasıl Destek Talep Edebilirim?

Telefon ile santral üzerinden ve web sitemiz üzerinde bulunan Canlı Destek bölümünden 09:00-18:00 saatleri arası en hızlı şekilde Satış Öncesi konularda destek sağlanmaktadır. Hizmetiniz üzerinde işlem gerçekleştirilmesi gereken ya da Muhasebe departmanımızın inceleyip işlem gerçekleştirmesi gereken teknik destek talepleriniz, yalnızca Alastyr müşteri paneliniz üzerinde bulunan  "Destek" bölümünden oluşturacağınız destek biletinize istinaden dikkate alınıp incelenmektedir. 

Alastyr'dan aşağıdaki kanallar aracılığı ile destek alabilirsiniz.

Destek Talep Sistemi, müşteri hesabınıza giriş yaparak işleminiz ile ilgili departmana oluşturacağınız destek biletleri yetkililerimiz tarafından 7/24 incelenmekte ve yanıtlanmaktadır.

Canlı Destek Sistemi, web sitemiz üzerinden 09:00-06:00 saatleri arasında satış öncesi destek alabilir ve hizmete ya da müşteri hesabınıza erişim sağlanması gerekmeyen işlemler konusunda bilgi alabilirsiniz.

Bilgi Bankası, tecrübeli yetkililerimiz tarafından sizler için hazırlanmış görsel ve yazılı eğitsellerin yer aldığı bilgi bankası sayfamızdan aradığınız sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Alastyr Satış Öncesi Destek Hattı, 0 850 850 4678 (HOST) numaralı telefon numarası ile Pazar günü hariç diğer günler 09:00-18:00 saatleri arası iletişim kurabilir ve yetkililerimizden satış öncesi destek alabilirsiniz.