1$ = ₺15.97
2 Kullanıcı bu dökümanı faydalı buldu
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

Plesk Admin Şifresi Değiştirme

Bu yazıda Plesk Admin Şifresi Değiştirme işleminin yapıldığını resimli olarak anlatacağız. Alastyr‘dan bir hosting hesabı satın aldığınızda size otomatik olarak bir e-posta gönderiyoruz. Bu e-posta adresinde kontrol paneli adresi, kullanıcı adı ve şifre gibi hosting hesabınıza ait bilgiler bulunuyor.

Plesk’e giriş yapınız

https://alanadiniz.com:8443 adresinden Plesk kontrol panelinize giriş yapınız. Eğer hizmetinize ait hesap bilgilerinizi hatırlamıyorsanız lütfen bizimle iletişim kurun.

Plesk Giris - TR

Şifre değiştir bağlantısına tıklayın

Bayi hosting bilgileriniz ile Plesk Panel’e giriş yapın. Sol tarafta bulunan menüdeki Şifre değiştir bağlantısına tıklayarak şifrenizi güncelleyebileceğiniz sayfaya giriş yapın.

Plesk Admin Şifresini Değiştirme (1)

İşlemi tamamlayın

Şifre ve Şifreyi onayla metin alanlarına yeni şifrenizi girdikten sonra Tamam butonuna tıklayarak işlemleri tamamlayın. Bu şifreyi sitenizin güvenliği için bilgisayarınızda saklamayın veya güvenliğinden emin olduğunuz bir bilgisayar diskinde tutun.

Güçlü bir şifre seçtiğinize emin olun. Şifrenizi harfrakam ve özel karakterler şeklinde seçmelisiniz. Örneğin: x123z746!!
Plesk Admin Şifresini Değiştirme (2)