1$ = ₺13.57
0 Kullanıcı bu dökümanı faydalı buldu
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

Plesk'de Web Site Askıya Alma İşlemi (Suspend)

Plesk'de Web Site Askıya Alma İşlemi (Suspend)

Bu yazıda Plesk Panelde Site Askıya Alma (Suspend) nasıl yapılır resimli olarak anlatacağız. Alastyr‘dan bir hosting hesabı satın aldığınızda size otomatik olarak bir e-posta gönderiyoruz. Bu e-posta adresinde kontrol paneli adresi, kullanıcı adı ve şifre gibi hosting hesabınıza ait bilgiler bulunuyor.

Plesk’e giriş yapınız

https://alanadiniz.com:8443 adresinden Plesk kontrol panelinize giriş yapınız. Eğer hizmetinize ait hesap bilgilerinizi hatırlamıyorsanız lütfen bizimle iletişim kurun.

Plesk Bayi Giriş - TR

Alan Adlarını Görüntüleme

Bayi hosting bilgileriniz ile Plesk Panelinize giriş yaptığınızda daha önceden oluşturulmuş olan web hosting hizmetlerini görüntüleyebilmek için sol menüde Barındırma Hizmetleri menüsü altında bulunan Alan Adları linkine tıklayın.

Plesk'te Site Askıya Alma

Hosting Hizmetini Askıya Alma

Alan Adları sayfasında daha öncesinde oluşturduğunuz web hosting hizmetlerini görüntüleyeceksiniz. Buradan askıya almak istediğiniz hosting hizmetinin sol tarafında bulunan alanı işaretleyerek hosting hizmetini seçin.

Plesk'te Site Askıya Alma

İkinci aşama olan Durumu Değiştir butonuna tıklayarak, Askıya Alma butonuna tıklayarak hosting hizmetinin askıya alınmasını bekliyoruz. Askıya alma işlemi tamamlandığında bilgilendirme yazısı ile karşılaşacak ve işleminiz tamamlanmış olacaktır.

web sitesi askıya alma